Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Év elejétől kezdve szemezgetün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Év elejétől kezdve szemezgetünk egymással. Honnan tudjam, hogy nem csak játszadozik? 15L (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam (tudom nem ajánlatos, de hát ez van) Ő talán az első fiú aki felkeltette az érdeklődésemet. Év eleje óta szemezgetünk. Nagyon sokszor kapom azon, hogy bámul és vannak napok mikor egész nap együtt vagyunk, bár semmi komolyról nem beszélgetünk, azért jól elvagyunk. Tehát úgy érzem őt is érdeklem és sokszor féltékenykedik is ha mással lát. De még ennek ellenére sem vagyok biztos abban, hogy tényleg érdeklem vagy csak játszadozik, mert van, hogy más lányokkal is ezt csinálja. (illetve nem ilyen intenzíven és nem ilyen állandósággal, de néha-néha előfordul, mivel elég népszerű a hölgyek körében.) Ja és azt tudni kell róla, hogy egy kicsit félénk ahogy megismertem, és túlságosan büszke is talán. Mint én, talán ez is az oka annak, hogy egyikünk sem tett nagyobb lépéseket az ügy érdekében.

2015. dec. 1. 20:02
 1/1 anonim válasza:

Ha más lányokkal is ezt csinálja akkor nem valószínű,hogy CSAK te tetszel neki,de ezek alapján biztos tetszel neki csak lehet nem az egyedüli vagy.

Az a legjobb,ha megkérdezed tőle kerek perec,hogy mik a szándékai.

2015. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!