Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszhetek neki? (Leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Sokszor engem bámul de mikor oda nézek elkapja a tekintetét mondjuk olyan is van amikor akkor is tovább bámul ha oda fordulok és a szemébe nézek. Olyan is volt már, hogy valaki másnak mesélt egy történetet és közben engem figyelt. Lehet a reakcióm érdekelte mert valami pasis téma volt vagy valakivel beszélget és mond valami vicceset az illető akkor nem arra a személyre mosolyog aki mondta neki hanem rám. Egyébként ritkán beszélgetünk de ezek a dolgok kb. minden találkozásnál jelen vannak.

Ráadás:

- Van pasija...

Akivel ugyan nem jönnek ki olyan jól de azért ott van.

Szóval szórakozik velem? Csak barátkozni akar? Mire utalhatnak a dolgok amiket leírtam?



2014. aug. 27. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
De basszus jegyezzétek már meg ez az ide oda tekingetés nem jelent semmit..
2014. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat bambulok kifele az ablakon a buszon és el is kapom néha a tekintetem, de mégsem vagyok szerelmes egyetlen Metal99 termékbe sem...
2014. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az addig oké de miért mindig engem bámul minden találkozásnál? Nincs nálam érdekesebb vagy mi? Vagy annyira csúnya lennék?
2014. aug. 27. 12:13
 4/7 anonim válasza:
Az hogy elnéz, én pl. néha azt mondom erre, hogy zavarban van. Mert lehet az is, sőt elég sok ember így viselkedik, ha meglátja azt, aki tetszik neki (sokszor saját magam is). Az hogy pasija van, hát igen, így meg elég nehéz bármit is leszűrni, bár azt sem mondanám, hogy szórakozik, de azért itt megjegyzem, hogy velem hasonló helyzet áll fenn, igazából én se tudom hova tegyem, sokszor már csak én is annak veszem, hogy tuti szórakozik. Nem igazán lehet ezt így megállapítani.
2014. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amúgy 1-es válaszoló, akkor mi az ami jelenthet valamit, ha már ez a tekingetés nem jelent semmit. Amúgy lehet, hogy tényleg nem is jelent semmit sem, de mi az amitől esetleg biztosabb lenne? Kíváncsi lennék rá tényleg :)
2014. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha ezek nem jelek akkor mik? Beszélj vele és kiderül. Sok sikert! ;)
2014. aug. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van az elsőnek.

Én kb. 2 évig szemeztem egy lánnyal buszon, egy véletlen folytán egy táborba kerültünk. A csaj egy nagydumás, nagyban pasizó személy. Így már nem is volt olyan szimpi, max a külseje. :D

A lényeg hogy szerintem külsőleg szimpi voltam neki, azért bámult, szépnek talált, ennyi. Lehet bi, nemtudom. Már rég nem izgat hogy az e.

A lényeg, ha már rád is mosolyog, nem csak bámul, én azt már jelnek venném.

Csak egyszer történt meg velem a villin hogy egy lányt hosszan néztem, aztán Ő is és rám is mosolygott, aztán tiszta zavarba lettem, úgyhogy elkaptam a tekintetem. Kár hogy csak 15 éves voltam, ha már nagyobb lettem volna, talán oda is megyek hozzá. :D


19/l

2014. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!