Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten megismert férfival...

Neten megismert férfival találkoztam, a lentebb leírtak alapján szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, szerdán találkoztunk, elég keveset tudtunk együtt lenni sajnos, de végig volt téma, kellemesen eldiskuráltunk. Aznap este én írtam neki, de akkor is bőbeszédű volt, megemlítettem, hogy sajnálom, hogy ilyen keveset voltunk együtt írta, hogy lesz még rá alkalom. Tegnap reggel is beszélgettünk elmeséltem neki, hogy vele álmodtam egy hülyeséget és viccesen megjegyezte, hogy ez már jó jel, ha róla álmodok.

Tegnap este rámírt, csevegtünk meg ma reggel is, de a következő találkozót nem nagyon erőlteti. Írta, hogy azt szereti hogyha Ő udvarol a lánynak, nem fordítva, viszont nem szereti, ha egyoldalú a dolog, ezért is kerestem én elsőnek a randi után megerősítésképp.

Férfiak/fiúk Ti mennyivel az első randi után szervezitek a következőt? Vagy ha nem tetszenék neki nem keresne? Vagy csak illedelmes :D minden megfordul a fejemben. Mindenesetre nekem nagyon tetszik külsőleg, belsőleg meg szíveseb megismerném jobban, dehát ehhez találkozni kéne.

Szerintetek? 21/L


2014. szept. 26. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
abban a korban mint te vagy az első pillanattól együtt akartam az újjal tölteni minden percet ... szóval a következő randit úgy vártam, mint a messiást, nem, hogy húztam volna az időt
2014. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat a férfi 29 éves
2014. szept. 26. 10:48
 3/19 anonim ***** válasza:

légy erős, abban a koromban is :)

(már kétszer annyi vagyok)

2014. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem is akar többször találkozni? Nyílván nem tudhatod/tudhatjátok, csak abból szűrtem le, hoyg tetszem neki, hogy keres. Én is annak a híve vagyok, hogy minél többször és gyakrabban kell találkozni :(
2014. szept. 26. 10:52
 5/19 csabika1971 ***** válasza:

Hát ha engem érdekel egy nő, akkor már az előző randi végén szeretem egyeztetni a következőt.

(addig ütni a vasat míg meleg)

Jogos az aggodalom, mert érdekes, hogy ő vajon mire vár és miért nem beszél róla?!

Csak egy valami jut így eszembe, és előre is meg bocsáss. Nem igazán jöttél be neki, csak még beszélget veled tovább mert szimpatikus voltál és nem meri a szemedbe mondani, és a második randit ezért nem erőlteti.

2014. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban szeretem, ha egy csaj kicsit tartózkodóbb, és egy kicsit nagyobb kihívás a meghódítása. A női tartás hiányának érzem, ha már egy-két randi után arról fecseg, hogy velem volt erotikus álma.


És innentől kb. ezt gondolom (ami nem biztos hogy igaz), na ez a csaj simán kapható egy éjszakás kapcsolatokra is, kell-e nekem olyan csaj akit évente 10-en simán felpróbálhatnak (nagyobb a nemi fertőzés kockázata, nagyobb az esélye hogy ismertebb szórakozóhelyen arról kezdenek el dumálni férfitársaságok egymást közt, hogy na ezt a csajt is kezelte valamelyikük vagy ismerősük).

2014. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam neki h erotikus álmom volt, hanem ő egy szellem volt az álomban és fel is keltem miatta mert rossz volt :D
2014. szept. 26. 11:05
 8/19 A kérdező kommentje:
Nyílván ha erotikus álmom lett volna vele, nem kezdem el neki ecsetelni, mert tudom, hogy félreérthető mint ahogy azt esetedben is látjuk, hogy ebből micsoda konzekvenciát vonsz le hirtelen. Bár lehet a szellemes álmomból bolondnak hitt ennyi erővel :D
2014. szept. 26. 11:08
 9/19 anonim ***** válasza:

2-3-4 nap különbséggel szerintem, ha jól sikerült a randi.

Szerintem, tetszhetsz neki.

2014. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha elhív még randizni jó, ha nem nem. Ennyi.
2014. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!