Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert teszi ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Annyira szornyu hogy egy het alatt teljesen megváltozik.kethete kezenfogva mászkáltunk pedig csak barátok vagyunk.egy hete percekig oleltuk egymast es azt ereztem hogy szeret.De most?! Ha elmegyünk egymas mellett reggel az osztályteremben megcsak koszonni sem köszönünk egymasnak.oyanok vagyunk mint az idegenek.megcsak ram sem nez.nemregiben olyanok voltunk mint a testvérek.elvalaszthatatlanok.neha pedig olyanok mint a szerelmesek.idiota csipkelodeseket vágtunk egymas fejéhez es az iskolában minden szabadidonket egyutt töltöttük.mindez hovalett? Mitortent? Valami rosszat mondtam? Valamit elrontottam? Hovatunt minden? Es miert szuntmeg egyik napról a másikra a barátságunk? Talan rajott hogy tobbet erzek mint barátság? Talan o nem akarja ezt? Velem van a baj? Vele van a baj? Velunk van a baj. Vissza akarom kapni a regi baratomat. A kedves,mosolygós,aranyos baratomat. Remelem csak rossz napajai vannak es visszatér a regi kapcsolatunk.

Igazbol ez nem egy kerdes csak jol esett leirni ami a szivemet nyomja de attol szivesen meghallgatom mi a véleményetek errol :)


2015. dec. 3. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. Így csak emészted magad, de nem fogsz eredményre jutni. Csak ő tud válaszolni a benned felmerülő kérdésekre...
2015. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Keresd meg és beszéljetek, hívd el valahova, kettőn áll a vásár :)
2015. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Allj oda ele, es kerdezd meg. Beszeljetek at, a kapcsolatotokat.
2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van
2015. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!