Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem tudom tul tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom tul tenni magam egy szakitason?

Figyelt kérdés
Mar 2 honapja szakitott velem a baratom,es meg mostsem birom felfogni,nemvolt semmi nagy oka,csupan anyammal veszett ossze es allitolag azert..de en ugy erzem minden egyes nap h belehalok a fajdalomba,folyamatba o van az eszembe,barhol lehetek,barmit csinalhatok,egyszeruen keptelen vagyok felfogni h o mar nem az enyem,olyan szep kozos terveink,celjaink voltak,megigerte h mindig mellettem lesz es most megis elhagyott,annyira faj h ennyire semmi nemtud fajni,sokszor mar inkabb meghalnek,mikor fog csillapodni ez a fajdalom? v lehetunk meg valaha egyutt,mert azt mondta h szeret..nemtudok rajta eligazodni..es ha nemlehetunk mar egyutt tultudom tenni meg ezen valaha magam? mit tegyek? :((
2015. dec. 4. 15:11
 1/4 anonim válasza:
54%
Kérj anyádtól vmi qrva Drága dolgot,kompenzáláskent
2015. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem nemkell semmi csak o kellene h visszakapjam
2015. dec. 4. 15:21
 3/4 anonim válasza:

Ha leragadsz nála, akkor nem adsz esélyt magadnak sem a továbblépésre.

Rengeteg személy ki-be sétál az életünkben, ezt meg kell szokni.

Próbáld elfelejteni, csinálj olyan dolgokat szabadidődben, amiket szeretsz, aztán hagyd, hogy jöjjön valaki, aki elfeledteti veled.

2015. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írj, ha gondolod, megpróbálok segíteni :)

18L

2015. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!