Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha korábban udvariasan elutasí...

Ha korábban udvariasan elutasítottam egy kedves, szép hölgy közeledését, mert még nem tettem túl magam egy szakításon, akkor miért viselkedik velem bunkón?

Figyelt kérdés

Februárban egy kedves lány szeretett volna engem megismerni, de udvariasan közöltem vele egy társaságbéli kávézás közepette, hogy nem vagyok túl a januári szakításomon, nem szeretném őt megbántani, de nem tudnék belemenni abban az állapotomban egy teljesen új ismerkedésbe, még flörtölés szintjén sem. Megértette úgy tűnt.


Aztán most nyáron úgy alakult, hogy egy helyre kerültünk (nyári munka egy cégnél), és látványosan kerülni kezdett, szándékosan kitér az utamból, ha valamit kérdezni szeretnék tőle, bunkón odavet a fejemhez valamit flegmán, vagy egyszerűen észre sem vesz, továbbmegy stb.


Nem értem a reakcióit ennyi idő után, már akkor melegében tisztáztam vele mindent, hogy nem szeretnék vele belemenni semmilyen dologba, amit később megbánnánk.


Ma rákérdeztem korrekten, hogy mi baja van velem? Meglepetésemre kedves volt velem, és szinte még ő kérte rajta számon, hogy miért gondolok ilyet róla, hogy valami problémája lenne velem. Ezek után ugyanúgy folytatódott minden, került, kitért, elfordult. Ha az iroda előtt megálltunk cseverészni többen, ő inkább elvonult a társaságtól, ha éppen ott voltam.


2014. júl. 3. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon fáj neki, hogy nem tudott behálózni. Valószínűleg már beléd szeretett és most nem akar még jobban beléd szeretni vagy feltépni a sebeket.
2014. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nehezen viseli a visszautasítást


nézz át rajta és passz

2014. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

u.i:

a büszkesége is tetheti ezt vele

2014. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Finoman vagy nem de vissza utasítottad...

én a helyedbe örülnék hogy ennyivel megúszom....

Van a bosszú szomjas fajta...

gondolom úgy érzi megsértetted :D

2014. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert ilyen gaztettet egy nő nem tud elképzelni sem, hogy ha kiszemel valakit, az visszautasítja! Persze fordított esetben természetes a dolog, ha térden csúszol előtte akkor is elintéz egy megvető vigyorral, viszont a nőnek csak a lábát kell széttennie. Te most felrúgtad ezt a szent és sérthetetlen szabályt!
2014. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már örökre ilyen marad, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz. Megsértetted az önbecsülését, nem kapta meg, ami jár neki. Persze neki joga van visszautasítani bárkit, de hát ez a nők veleszületett joga, ezért a férfiaknak nincs joga megsértődni! De a nőket tilos elutasítani, nekik mindig meg kell adni, amit akarnak, mert ez nekik JÁR!

Egy szóval: szard le, majd megunja... vagy nem.

2014. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a visszautasítás fájdalmas. Én is - akaratom ellenére - nagyon rideg tudok lenni olyanokkal, akik bármi okból visszautasítottak. Valószínűleg ő nem is érzékeli. Másrészt lehet, hogy te is egy kicsit túlérzékeny vagy a témában, és olyasmit is ellenséges viselkedésnek veszel, ami egyébként nem az. (Én ismerek ilyen embereket, akik mindent magukra vesznek, azt is, ha valaki teljesen természetesen viselkedik, ugyanúgy, mint bárki mással.)
2014. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No és igen, ami még eszembe jutott:

Azt írod, a közeledését utasítottad vissza. Gyanítom, hogy most viselkedik úgy, ahogy viselkedett volna, ha nem közeledett volna, csak te nem ismerted ezt az oldalát, csak a közeledőset. :)

2014. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!