Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánnyal több van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal több van köztünk mint barátság de kevesebb mint egy kapcsolat, viszont én bevallottam az érzéseim akkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
állandóan mikor megkérdezem hogy mégis mit érez ő irántam, hogy többet érez e ő is, akkor folyton csak azt válaszolja hogy nem szeretne válaszolni hogy neki ez túl bonyolult és tanácstalan és képtelenek vagyunk egyről a kettőre jutni... szeretném végre megtudni hogy mégis mivan

2015. dec. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat segitenie ha irnal életkort
2015. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk
2015. dec. 4. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elrontani folyamatos nyaggatással. Ha itt az ideje, ő is "színt vall". ja... és ne nyomulj túlságosan.
2015. dec. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az van, hogy téged csak barátként szeret, de te ezt képtelen vagy elfogadni. Hagyd a fenébe, mert elkúrod a nyaggatással még a barátságot is. ;)
2016. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!