Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van/volt valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt valaki hasonló helyzetben? : több évig (5<) nem találkozott régi nagy szerelmével mégis nap mint nap eszébe jut/ott?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,csak nem az van hogy eszembe jut hanem hetente 2x-3x beszélünk is telefonon. Attól függetlenül hogy kinek van párja vagy nincs,ez se befolyásolja a kapcsolatunkat (ami ugye nincs de mégis van :D )
2014. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és régen együtt voltatok v miért nem jöttetek össze?
2014. márc. 27. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
mai napig.... 3 évig voltunk együtt
2014. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. 300km nagy távolság :)
2014. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
több év alatt szerintem azért közelebb lehet kerülni egymáshoz 300kmnél ;)
2014. márc. 27. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
ja mi is 3 évig voltunk együtt,csak ő se meg én se adnánk fel az otthoni életünket.
2014. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
11 éve láttam utoljára. A mai napig őt keresem mindenkiben....
2014. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is rég láttam kár mert én is öt keresem mindenkiben :D.

Én csupán nem merek vele szóba állni mert félek attól hogy elutasít habár nekem még mindig bejön :) és egy szavába kerülne csak hogy járjunk, neki nem kellene hónapokat bizonyítani :)

Ilyen az élet. Én szoktam néha néha látni de nem beszéltem vele több mint 10 éve. Nekem minden nap eszembe jut sőt néha zavar is hogy mindig eszembe jut.

2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen van... 4 éve voltunk eggyüttt, igaz csak 3 hónap, de levett a lábamról, ő vette el, ő volt az 1. igazi szerelmem... igaz csak 3 hónap volt, és igaz h csunya vége lett, összevesztünk, taliztunk véletlen meg kibékültünk, nem vagyunk rosszba, meg lett uj csaja... Néha felhiv, meg talizunk is, volt utánna 1 1 éves kapcsolatom, és akkor is nem volt olyan nap h ne gondoltam volna rá legalább pár percre, és még mindig igy van... zavar azért, mert van h "keresem" másokban is, pedig kinézetre nem az én ideálom volt, de nem volt csunya gyerek, helyes is volt, csak az én akkori ideálomtól eltrért
2014. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!