Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeritetetek? Van esély

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetetek? Van esély

Figyelt kérdés
11 éves voltam a lány is akibe szerelmes voltam kérdeztem töle akar e velem járni azt mondta kell neki idö oké meg kérdeztem holnap aztán le tiltot hülye voltam sokszor meg kérdeztem el rontotam de most 15 évesek vagyunk és én szerelmes vagyok belé de patanásos az arcom igy lene nála esélyem? sokszor fel tetem ezt a kérdéset tudom
2015. dec. 6. 21:40
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Ha látszik hogy kezeled, akkor semmi rossz sem származhat belőle. A pattanás elmúlik.
2015. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérlek ne kezdd el megint minden órában kiírni ugyanazt a kérdést... A pattanások így, 2-3 hét után is elmúlnak...
2015. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!