Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog? A többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de ő nincs tisztában az érzéseivel,és most kettő lányba szerelmes(vagyis nem tudja mit érez) az egyik lány én vagyok,de csak azért érzi amit érez,mert sokat beszélgetünk.
2015. dec. 7. 22:31
 1/2 anonim válasza:
Te jo eg ezzel a gyerekkel nehogy akarmit is kezdj!!! Ha en osszejovok valakivel azt azert teszem mert ENGEM szeret es megerdemli hogy vele legyek...Aki nincs tisztaban az erzelmeivel az meg igy jart, hat konolyan olyan nincsen hogy egyszerre 2 emberbe vagyunk szerelmesek...a szerelem ennel sokkal komolyabb dolog. Kitartas! Ja es ezt olvasd el: [link]
2015. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Már megmondtam neki,hogy hagyjuk ezt a dolgot! :)
2015. dec. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!