Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog vagy furcsa,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy furcsa, vagy esetleg veletek volt hasonló? 20/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég jóban vagyunk, osztálytársak vagyunk egymás mellett ülünk. Mind a ketten ki mondtuk egymásnak hogy többet érzünk a másik iránt, nagyon szeretjük egymást. Én személy szerint ha nem látom egy fél napig folyton csak rá gondolok, szinte mindig vele álmodok. Mindig együtt vagyunk és öleljük egymást folyton... Imádok vele lenni és hozzáérni teljes eufóriában vagyok tőle. A furcsaság itt kezdődik hogy nem lépünk egy szinttel feljebb, csak meg maradt ez a hogy is mondjam több mint barátság kevesebb mint kapcsolat. Ő is ugyanígy érez elmondta nekem és én elhiszem neki és biztos is vagyok benne. Annyira szeretjük egymást hogy nem szeretnénk elveszteni a másikat mondjuk valami balhé miatt. Így valahogy mégis szabadok vagyunk egymás mellett, de pl én más lányra nem is tudnék valamiért úgy nézni hogy vonzó, vagy most nekem ez kell. Nekem csak ő van és kész, nagyon szeretem. Nem volt sosem csók se semmi más. Elég érdekes helyzet.. ez normális? Valaki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben?

2015. nov. 4. 19:55
 1/8 anonim válasza:
Ott szúrod el ha nem kezdeményezel mondjuk egy csókkal. Lehet, hogy ő is erre vár ha már annyira szeretitek egymást.
2015. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első vagyok. Én nem bírnám, ha lenne egy fiúval a nagy látszat szerelem, közbe se csók, se kézen fogva sétálás, se puszi. :D Azért elég fura lenne, és azt gondolnám, hogy a fiú azért mégse szeret annyira. Megtörtént eset, így nem lett végül belőle semmi.

22/L

2015. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha azt mondom hogy a lánynak van barátja 3 éve de már csak megszokásból vannak együtt akkor és tudom hogy felém húz a szíve akkor most lekapjam?
2015. nov. 5. 14:46
 4/8 Girgoy ***** válasza:
54%
Ez utóbbi szerintem lényeges info. Valszeg akkor fogtok felszabadultabban továbblépni, ha előbb a lány lezárja a korábbi kapcsolatát a fiúval. Valahogy erre kellene őt terelgetni mielőtt továbbléptek...
2015. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el ezen vagyok minden erőmmel de addig nem akarok lépni semmit.
2015. nov. 5. 18:52
 6/8 Girgoy ***** válasza:
43%
Akkor sok sikert! De a lánynak kell lezárni ezt, hogy ne legyen gond és egyértelmű legyen a helyzet. Önmagában is le kell zárnia. Te csak akkor üsd ki a másik fickót, ha balhézik a kosár után. :)
2015. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne kapd le. vegyél neki egy doboz bonbont, vagy egy száll rózsát, és kérdezd meg hogy lenne e a barátnőd? ;)
2015. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!