Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eltiltottak a barátomtól! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreamer Girl kérdése:

Eltiltottak a barátomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim eltiltottak a barátomtól,mert elszöktem hozzá a múlt hónapban. el vagyok tőle tiltva,de engem nem érdekel,mint mondanak a szüleim. Nem foglalkoznak velem,nem beszélnek velem,ha mégis,akkor elhordanak mindennek és miattuk,a sok stressz által az orvosom vérnyomáscsökkentőt írt fel. Én nem bírom ezt tovább! Mit tegyek?

2015. dec. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is átérzem a helyzeted.:)

Másodszor nyugodj le, fogadd el a szüleid olyannak amilyenek, mert csak a jót akarják neked, féltenek, és akkor meg pláne, ha olyan balhés csajszinak látnak. Itt veled senki nem szúr ki, mindenki törődni akar veled, pont a lázadó korszakodban vagy, a szüleid meg nem tudják hogyan kezelni. Az én apám ordibált velem meg ilyenek, mondjuk az már tényleg balhés volt, de nem is ez a lényeg. Sokkal inkább az, hogy mindezt érted teszik, mondd meg nekik úgy, hogy nekik is jó legyen ez az egész. Mondd meg nekik, hogy nem kell aggódniuk, rendes fiú a barátod, és amúgy se csináltok semmi veszélyes dolgot, meg ilyenek. Úgy tudsz a legjobban a magad javára tenni, ha először annak a javára teszel aki maga a probléma, tehát a szüleid.:) Problémát gyűlölettel nem lehet megoldani.:)

2015. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a stressz is egy olyan dolog, amit magának okoz az ember. Te döntöd el, hogy felidegesíted magad valamin vagy nem:) Még ha nagyon idegesítő is a dolog, lehet higgadtan, nyugodtan kezelni. A lényeg hogy legyél pozitív, és próbálj a szüleid kedvére tenni:) Csak így tudsz a saját kedvedre is tenni:)
2015. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de itt a probléma nem csak ez konkrétan:/ Hanem,hogy mióta én megszöktem hozzá,azóta nem is foglalkoznak velem. Az a szerencsém,hogy mamámmal lakunk,mert ő ellát,de a szüleim nem. Utálják barátomat,pedig nem is ismerik és nem i akarják. Szeretem nagyon.. A lázadó korszakon túl vagyok már,ez már az az időszak,amikor már eltiltanak az élettől. Be vagyok zárva,nem mehetek sehová, az internettől is el akarnak tiltani,hogy ne beszélhessek vele.. Rendőrséget akarják rájuk küldeni,én a gyámhivatalhoz fordultam lelki terror miatt,de sajnos nem nagyon volt haladás ebben az egészben.
2015. dec. 23. 14:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul számtalanszor a képembe vágták A SAJÁT SZÜLEIM,hogy egy ótvar kis ri**nc vagyok és egy k**va... nem adnak semmit enni,nem kérdezik meg,hogy vagyok,nem kérdezik meg,bevettem e a gyógyszerem..nem mosnak rám,csak ha kedvük tartja.....
2015. dec. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!