Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltottak a barátomtól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak a barátomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimmel élek (nem tudok más családtagomnál! ) és borzalmas természetük van. Mindig csak a szidást kapom, sokszor a legcsúnyább jelzőkkel illetnek. Nem járhatok el bulizni és a barátomtól is eltiltottak, akivel 7 hónapja vagyunk együtt, mert nem engedik hogy szexuális életet éljek. (már lefeküdtünk). pedig Ő az egyetlen jó dolog az életemben jelenleg. Gyűlölök itthon lenni velük, de ha mondjuk suli után egy kicsit is elmaradok a barátaimmal máris kitör a balhé. Sírni tudnék amikor haza kell jönnöm, még az iskolában is szívesebben vagyok.17/L
2015. márc. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a nagyszulo mas teszta.. Nem olyan, mint a szulo. Ok nehezebben ertik meg a kamaszokat. Nagyon sajnalom, de nem tudok mit tanacsolni :( hiaby beszelnel veluk, hiszen ahogy irtad, ok a szigoru nagyszulok koze tartoznak
2015. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is ilyenek voltak, bár akkor én már elmúltam 18 így bárhova mentem a rendőrséggel nem hozathattak vissza. Rohadtul elegem lett, elmentem délután és két hét múlva jöttem haza, úgy hogy semmit nem tudtak rólam és nagyon féltettek. azóta teljesen megváltoztak, elengednek bárhova csak mondjam meg hova megyek.
2015. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aludjal! :D :)
2015. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha ők két hétig nem hallanának rólam aztán előkerülnék, olyat kapnék hogy azt nem tenném zsebre.
2015. márc. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!