Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igazuk van? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeymarjrLau kérdése:

Szerintetek igazuk van? A szüleim nem akarnak elengedni egy 17 éves sráccal a városba, pedig már régóta ismerem és nem is biztos, hogy akar többet. Szerintem túlságosan féltenek, vagy rosszul látom? 14L

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs igazuk!
2015. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igazuk van, kis 30 kilós pipaszárlábú 14 évest senki nem mer nyugodt szívvel elengedni, majd ha lesz gyereked megtudod.
2015. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért teszik ezt mert törődnek veled és nem akarják hogy bármi baj történjen mivel egy 17 éves fiúban még nem biztos hogy van annyi felelősségtudat ,hogy vigyázni tudjon rád. Nem tudom hogy a szüleid mennyire ismerik mert ha nem igazán akkor mondjuk nem tudják hogy mennyire bízhatnak meg benne.
2015. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az mondjuk igaz, hogy nem ismerik, csak akkor is olyan rossz érzés, szívesen elmennék. Valahol megértem a szüleimet, de ennyire bízhatnának bennem.
2015. dec. 8. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Próbáld megkérni őket hogy megismerjék a fiút mert lehet hogy azt mondják hogy tényleg érett és megbíznak benne. És első alkalommal kérd meg őket hogy mondjuk 1 vagy 2 órára engedjenek el vele és ha utána látják hogy nem történt semmi rossz akkor következő alkalommal talán több időre is elmehetsz vele.
2015. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!! :)
2015. dec. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!