Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gaz ha mondjuk egy bulizo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz ha mondjuk egy bulizo helyen tancolok egy pasival akit egyebkent ismerek es joban vagyunk, es tulsagosan is kozel van hozzam meg erzem a hogy a nemi szerve 'megno' es tudom hogy szexelni akar, es en is megkivanom?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem hogy nekem is jo legyen de a barataim ne ribizzenek?

2015. okt. 31. 18:30
 1/8 anonim válasza:
77%
Hát ha kívánod őt, akkor feküdj le vele, aztán meg lesz ami lesz köztetek, de ettől még nem leszel ribi.
2015. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
semmi közük a barátidnak ahhoz hogy lefekszel vele. egyáltalán nem gáz. fiatalok vagytok ha megkívántátok egymást, akkor hajrá. szerintem egy barátnőd se lenne, aki ne értené meg. mindenki kerül hasonló helyzetben, max ők nem merik megtenni és utána a másik rbancozzák
2015. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, tudjuk hogy senkinek semmi köze hozzá, én sem lebeszélni akarlak róla meg azt mondani hogy ne tegye, de akkor is: hiába fiatal,azt azért nem lehet annak mondani hogy normális, hogy mindenkivel összefekszik valaki, azért ezt ne teljesen így mondjuk. Én is fiatal vagyok, és ezt azért mondom, mert korábban én is csináltam ilyet csak az a baj hogy meg is bántam több szempontból is. Épp emiatt persze nem szeretnék elítélni senkit csak azt mondani hogy a fiatalság nem éppen ezt jelenti. És ne a kérdező barátai legyenek ezért hibásak ha ilyet gondolnak, mert akkor valóban valami szinten igazuk is van.
2015. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem fekszek ossze mindenkivel😃 igazabol mar regota ismerem meg kulonos kapcsolat van koztunk, es en csak az elitelestol felek
2015. okt. 31. 19:57
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as koszonom a pontositast! Es igazad van
2015. okt. 31. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a legjobb ötletem az akkor hogy a barátaiddal beszéld meg, mert ők jobban ismernek téged, és talán megértenek, de annyiban tényleg igazuk van hogy elítélik ezt. A 2-es válaszolónak írnám még ezt: Még egyszer leírom hogy nem valami dicsérendő dolog azért ilyet tenni (gondolok erre hogy összefeküdni bárkivel, és ezt nem rád értem most kérdező), nem magyarázat rá hogy fiatal vagy, azért is írtam le így a dolgokat az előző válaszomban, és nem feltétlen azért ítélik ezt el mások sem mert ők nem csinálták meg mert bele akarnak szólni.
2015. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem minden az aminek látszik!

De Te magad fogalmaztad meg!

A barátaid leribiznének!

Tehát ha leribiznek, az azért van mert az értékrendjük szerint ribi dolgot csináltál. Tehát, ha a barátaid akkor hasonlók az értékredjeitek, tehát ha ők ribinek tartanak, Te is ribinek tartod magad!

2015. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a #3-as és a #6-os válaszolóval értek egyet hiszen nekem is meglenne a véleményem róla ha egy ismerősöm ilyet csinálna meg bármelyik emberről megvan aki csak úgy bárkivel lefekszik

szóval meg is értem egy kicsit a barátaidat ha elítélnek miatta, de hát persze te tudod...

2015. nov. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!