Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozzak ezért a lányért?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozzak ezért a lányért? Vagy mit kellene tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elnezest az ekezetekert de telo :)


Nos a tortenetunk ott kezdodik hogy uj suliba erkeztem 8. utan gimibe mentem. Senkit sem ismertem de egy lany aki elottem ult megszolitott es folyamatosan beszelgettunk. Minden nap jott a Mizu Tomi? egy mosollyal. Abban az evben meg nem vettem eszre hogy van olyan is hogy szerelem csak tanultam es probaltam odafigyelni. Minden nap beszelgettem vele mlndta milyen jo az ingem es nagyon sokszor megerintett vagy megsimogatta a karom. En ugye ezekre nem is figyeltem fel. Abban az evben osszejott egy osztalytarsammal de nyaron szakitottak mert megakarta fektetni. Vettem a batorsagot es rairtam a nyaron. Ennek o nagyon orult es egynap o egynap en irtam ra. Irt olyanokat is hogy eltervezne velem az eletet egy sutiboltban. Ott tartottunk hogy egy sorozatot neztink ketten majd parodizaltuk. Nyar vegen elhivtam de a rossz ido miatt elmaradt :(. A nyari hazit egyutt csinaltuk stb. Elhott a 10 evfolyam es ez a lany elhivott egy tanciskolaba hogy legyek a partnere 7 alkalmon resztvettunk de lemondta mert a szulei nem ertek ra :/. Osziszinetben es teli szinetben szinten nem ert ra... Tavasszal osszejott egy masik bunko osztalytarsammal de vele is szakitott mert o is csak lefekudni akart vele... ujra beszelgettem a lannyal de egyik baratjanak elmondta hogy kezdem idegesiteni... mikor ezt megtudtam nagyon magam alatt voltam igy 6 honapig ra se irtam de meg csak nem is kerestem. 11ben pedig ott vagyunk hogy ijra mosolyog ram nevet a hulyesegeimen nagyon sokszor mosolyogva melyen nez a szemembe ha nem ert valamit hozzam jon es stb.. de most mar en is ott vagyok hogy ujra kezd hianyozni. Mondtak hogy hagyam majd egy masik lany potolja. De ez a lany annyira megvaltoztatta az eletemet 2 es negyed ev alatt hogy ha meglatok egy gyonyoru lanyt akkor az osztalytarsamat akarom ott latni es megjobban faj. Nem tudom ertettetek e az utolso mondatot :'DD. Nos ennyi lenne



2015. dec. 10. 16:47
 1/2 Kovácsiza02 válasza:
Ne változz meg senki miatt. Ha valaki szeret téged ugy szeret ahogy vagy. Ha annyira mosolyog rad a lany meg röhög a hulyesegeiden szórakozz vele. De ha idegesited akkor szedd ki belole hogy mi a baja veled miert idegesíted. Mert az oszinteseg fontos akar kapcsolatban vagy barátságban de fontos.
2015. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Quasar07 ***** válasza:

Osztom az első válaszoló véleményét.

de ebből még lehet szép lávsztori. Könyvet is írhatnál belőle.

2015. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!