Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztály társam eleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztály társam eleg fura, mindenki szerint "pszichopata" . Van h igy teljesen mas lesz es nagyon ilyeszto olyankor . ( nem skizofrén semmi ilyen) többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Múltkor álltam a folyoson es csak igy odajött hozzam es neki nyomott a falnak. Nekem simul nekem nyomta a feneket is. Nezett masik osztály társam es hülyeségbol mondtam neki h az XY megeroszakol. Erre a lám megfordult es mosolyogva ram nezett de ilyen nagyon beteg mosoly. O amugy lany en is lany vagyok ezert fura. Ilyeneket csinal velem mostanába , miert lehet? (Barátaim szerint pszichopata vagy tetszem neki....) . De amugy ezeket leszámítva tok normális es lehet vele beszelni mindenről csak neha ilyeneket csinal . Es eleg ilyeszto mert csak velem. Nekem amugy tetszik kicsit benne valami nem tudom mi. Szóval en se vagyok fele közömbös. Mi lehet a lánnyal mit érezhet? Mit akarhat tolem?

2015. dec. 11. 23:02
 1/9 anonim válasza:
Hát...Vagy hülyül...(ez simán benne van a pakliban), vagy pedig tetszel neki, és akkor meg el lehet gondolkozni, hogy mit is akarsz pontosan, mert ha jó értettem, akkor mindketten lányok vagytok. Tehát...vagy hagyod, hogy az érzelmeid vezessenek, és lesz egy leszbi kapcsolatod (amire mérget vehetsz, ha a másik részről ez nem hülyülés) vagy úgy döntesz, hogy inkább a fiúkat szereted,és ezt a dolgot meg inkább hanyagolod. Akárhogy is, ez nem feltétlenül megkerülendő dolog...
2015. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ. Az a helyzet h amióta ilyeneket csinal jobban figyelek ra , meg talan kezd tetszeni is. Csak tenyleg nemtudom mit érez. Hogy tudhatnam meg h hulyul e vagy komolyan is gondolja? Amikor ilyet csinal mindig kérdezem tole h "mit csinálsz " "mit akarsz"stb de ilyenkor sose válaszol. Miután az utóbbit megcsinálta utanna ugye megfordult mosolygott (furán es ilyeszto en) aztán megsimogatta az arcom . Hogy tudhatnam meg h szórakozik e?
2015. dec. 11. 23:23
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Szerény véleményem szerint is lehet, hogy beléd van esve. Azt megkérdezhetem, hogy a csaj mennyire szociális (mennyi barátja/barátnője van) s ezzel ki tudnám következtetni, hogy mi célja van/volt ezzel.

2015. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokáig nem voltak barátai, es életembe eloszor beszéltem vele es mar akkor meghívott magához... Eleg fura a lényeg h sokáig kerültem is. DD mostmár kezd nekem is bejönni valamiert. Van 2 barátnője is az osztalyba az egyiknek tenyleg mindent elmond . De mindig csak akkor veszel velem ha en nem a barátaimmal vagyok me o se. Egyszer volt h beszéltünk, es odajöttek az en barátaim es egybol elment minden nélkül. Csak kettesbe beszélek vele...
2015. dec. 12. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszolónak: nem magadban döntöd el a nemi identitásodat:D vagy elfogadod, vagy letagadod.. mindegy.


A kérdezőnek pedig: hajrá! Derítsd ki (akár az említett barátnőkön keresztül) hogy hogy érez, mert úgy tűnik tetszik neked. Ne érdekeljen a többiek véleménye, nem az ő dolguk. Ha úgy találod hogy tetszel neki akkor éreztesd vele hogy neked oké lenne. Beszélgess többet vele! Sok szerencsét!

2015. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ha leszbikus hajlamaid vannak ne rajta mutasd ezt ki mert lehet hogy elmebajos es arthat valakinek. Te se akardkozeledni hozza jobb ha hanyagolod.szerintem:)am semmi rossz szandek
2015. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem mutasd ki neki, hogy érzel iránta. Tuti bele megy a játékba! Aztán írj ha van fejlemény! :)
2015. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :)
2015. dec. 14. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Megadod a számát? Mert hasonló vagyok csak fiúban! :D
2015. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!