Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van nála esélyem? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már jóideje beszélgetünk facebookon és már találkoztunk is. Nagyon jóban vagyunk de én úgy érzem szeretem de ő csak barátként. Amikor felhoztam hogy milenne ha...? Akkor kiakadt és nem válaszol már vagy 2-3 napja. Nem tudom hogy rosszat tettem vagy mivan de tanácstalan vagyok.

2015. dec. 15. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkozzál vele személyesen, és mondd el neki mi is a helyzet... Vagy, ha nem mered, akkor barátom, sajnos el vagy temetve... :( Tudom milyen érzés. Velem is volt már ez így, csak engem élőben is lekoppintott.. :/ Egyébként lehet, hogy csak megijedt ettől.. ezért lenne jó ezt személyesen tisztázni. ;) De az utóbbinak kicsi az esélye, ah 2-3 napja nem reagál.. :/
2015. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem ugyanez történt, figyelj, 1 tipp, ne kövesd! semmiképp! nekem a barátnője ordította a képembe, hogy "nem tetszel neki és szálj le róla" azért megviselt a dolog, de aki így nem mer az ember szemébe nézni, arról mit gondoljak?, nah mind1 a lényeg ne akaszkodj rá és minden rendben lesz
2015. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!