Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el és kezelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el és kezeljem helyén a dolgokat?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet, hogy megismerkedtem egy pasival még tavaly október-november körül. Mikor először láttam már akkor kiszúrtam hogy nagyon jóképű, de ennyi semmi több, mert már első ránézésre is sejtettem, hogy jóval idősebb tőlem, szóval a korkülönbségre tekintettel semmi többet nem gondoltam ebbe a dologba, de egy idő után feltűnt hogy... nem is tudom, kiszúrt magának, bámult állandóan, mosolygott rám stb. Aztán pár hét után leszólított és megkérdezte a nevemet, majd bejelölt Facebookon és rögtön rám is írt, hogy holnap ha találkozunk, akkor beszélhetnénk, márha nem sietek. Én igen mondtam, mondván a beszélgetésben nincs semmi, de amikor bejelölt Facebookon akkor tudatosult bennem, hogy 2x annyi idős mint én, láttam képeket, amin a gyerekeivel van (bár elváltak és ő a mostani feleségével él), feleség stb, minden ami kell. Hát ott teljesen sokkolódtam, nyilván mikor először láttam sejtettem, hogy kb minimum 15-20 évvel idősebb, mint én, tehát feltételeztem, h van családja, de hát ezzel ott és akkor szembesülni elég kiábrándító volt, mert azért bíztam benne hogy hátha mégsem.... :D

Egy idő után azért már tudatosult bennem, hogy nem simán barátkozni szeretne, hanem igazából tetszem neki. Ahányszor beszéltünk mindig mondta, hogy milyen csinos vagyok szép vagyok blabla. Egyszer viszont egy kínos Facebook beszélgetés után mikor személyesen is találkoztunk, akkor kérdezte hogy mi a baj, és hát akkor kiböktem, hogy neked ott a feleséged, ezt egy kicsit sem érzed gáznak??! Itt megjegyezném, hogy az ég világon semmi nem történt azonkívül, hogy beszélgettünk, egyszerűen csak kellemetlen volt az egész, hogy Ő közölte, hogy tetszem neki, és Ő is nekem, de idősebb tőlem és házas, tehát....nem tudtam hova rakni a dolgot, sem a közeledését. Tisztában voltam azzal, hogy semmi sem történhet köztünk és nem is lehet soha semmi köztünk mivel házas, de egy idő után azt vettem észre, hogy folyton róla fantáziálok, ő jár állandóan a fejemben, hiányzik, és jó lenne most vele lenni stb. Próbáltam uralkodni magamon és kiverni őt a fejemből, de nem ment, pláne nem úgy, hogy heti rendszerességgel összefutottunk. Egyszerűen valamiért nagyon megfogott. De egyébként nagyon fura, nem tudok kiigazodni rajta, hogy mit is akar, mert sokszor mást ír, mint amit mond személyesen, teljesen összezavar. Utalgatott már nem egyszer, hogy ő többet szeretne és amikor pár hétig nem találkoztunk, akkor rámírt cseten, hogy jó volna látni engem és jó lenne találkozni, bár ő ettől többre is gondolt... Konkrétan azt is közölte hogy nem is izgatja különösebben, hogy felesége van, ha engem nem zavar hát Őt se fogja.. Hát mondom ez gyönyörű gratulálni tudok, hogy manapság már a házasság se számít semmit az ember szemében. Ez az eset után találkoztunk egy pár nappal később, annak ellenére, hogy többet akart nem történt semmi, bár azt amúgy sem hagytam volna, én egyszerűen csak élveztem a társaságát. Most viszont ott tartok, hogy valamilyen oknál fogva hónapok óta nem beszélünk, az utóbbi egy másfél hónapban egy-két percre odajött hozzám beszélgetni, de ennyi utána ment is tovább, nem épp úgy viselkedett, mint akit izgatja a dolog, pedig Ő volt nagyon ráállva erre a többet szeretnék dologra, engem meg teljesen összezavart és elég gáz, de nagyon bántott és zavart, hogy egyik napról a másikra ennyire le se szar és nem történik semmi, holott ez így lenne helyes, mert nős férfi, és ebből amúgy sem lehetne semmi. Most mégis ott tartok, hogy nem tudom kiverni a fejemből, minden nap eszembe jut, sokszor vele álmodok és egyszerűen nem értem mi a franc történik velem, mert ha azt vesszük akár az apám is lehetne, mégis oda és vissza vagyok tőle. Szerintetek mégis hogy felejtsem el, hogy verjem ki a fejemből?? Nem akarok rá gondolni, de mégis azt teszem, nem akarom hogy eszembe jusson, de mégis eszembejut... :(

Elég szar érzés, hogy szépen fogalmazzak és úgy érzem egyenlőre nincs belőle kiút, pontosan tisztában vagyok vele, hogy ez eleve "halálra" van ítélve és esélytelen, de valamiért nem tudom ezt az információt befogadni. Egyet tudok: szeretném Őt elfelejteni, de nem megy, kérlek segítsetek, volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy "szállt ki" ebből a dologból?

21L


2015. jún. 14. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az, hogy érdeklődést tanúsít irántad, persze, hogy legyezgeti a hiúságodat. De becsüld magad annyira, hogy ne akarj szeretői státuszba kerülni.

Az idő meg szokta oldani az ilyesmit.

2015. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
képzeld magad a feleség helyébe, a gyerekei helyébe, mert ha megcsinálod, visszakapod(tudom, nem szeretnéd és tabu a srác), ne beszélj vele többet, vágj el minden kapcsolatot, beszélgess már fiúkkal, + egy: ülj le...kezd el sorolni a dolgokat, amiben biztos vagy...pl. xy vagyok, vv éves, nő, itt és itt lakom, stb. az összes biztos információt magadról...majd jön, tetszik egy házas férfi, családja van, felesége van, gyerekei vannak...nálam működött, mikor egy nálam 15 évvel idősebb férfit próbáltam kvierni a fejemből(bár neki nem volt családja, de így se lett volna értelme egyéb okok miatt sem)
2015. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen próbálom magam beleképzelni a felesége helyébe, hogy milyen szörnyű érzés lehet ez neki, ha tényleg kavarnék a férjével, bár szerintem épp elég jó lehet ígyis neki egy ilyen férfi mellett, aki gondolkodás nélkül megcsalná. A gyerekei igazából már "nagyok" (nagyobbak), 16 és 19 évesek, meg nem is együtt élnek, de ez már nagyon részlet kérdés, a lényeg akkor is az, ami...

Szerető soha nem lennék, attól többre tartom magam, épp ezért nem értem, hogy mit rágódok ezen a dolgon. Világ életemben azt mondogattam, hogy egy dolog, ami tuti tabu: nős pasi, csak akkor tudnám miért foglalkoztat ennyire..?

2015. jún. 14. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges. Vagy azért viselkedik veled így, mert egyszerűen elunta, nem adtad könnyen magad és ezért úgy döntött, hogy akkor nem próbálkozik tovább, a lelkedet, a barátságodat viszont telibe kakálja, ezért távolságtartó. A másik lehetőség viszont, hogy a klasszikus "húzd meg-ereszd meg" játékot folytatja, aminek a forgatókönyve pont ez, előbb udvarolni, érdeklődni, hevesen kimutatni a vonzalmat, aztán ha a nő már komolyan elhiszi, hogy ennek a férfinak a szemében ő az álomhercegnő, akkor hirtelen közömbösen viselkedik, így "kényszerítve" a csajt, hogy az a sértett hiúságtól hajtva önként ajánlja fel a szexet, mert mi az, hogy elveszítette azt a hódolatot, amitől annyira különlegesnek érezhette magát. Akkor inkább lefekszik az illetővel, de ő akarja mindenáron a figyelmet.


A konklúzió mindkét esetben az, hogy az illető csakis a dugásra hajt, játszmázik, nem becsül téged semmire, nem érdekli a jellemed, csak a nemiszerved.

2015. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kellett volna neki a pipihus.Mivel nem kapott meg,megunta a szeditesedet es valoszinuleg most masnal probalkozik, de nem szakitja meg teljesen a kapcsolatot veled sem, mert hatha egyszer megis felprobalhat.
2015. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Vagy azért viselkedik veled így, mert egyszerűen elunta, nem adtad könnyen magad és ezért úgy döntött, hogy akkor nem próbálkozik tovább, a lelkedet, a barátságodat viszont telibe kakálja, ezért távolságtartó."


Igen sokat gondolkoztam azon, hogy miért lett hirtelen ilyen távolságtartó, ez is egy opció, csak elég fura volt, hogy hétfőn még tök jól elbeszélgettünk meg minden, másnaptól kezdve meg kb semmi. Biztos azt hitte, hogy jajj fiatal vagyok, buta kis liba, majd könnyen adja bedől a szövegemnek...

Az a legszebb az egészben, hogy én ettől értelmesebbnek tartom magam, tehát bosszant, hogy tudom, hogy nem gondol Ő semmi komolyra, egész pontosan csak szexre hajt (szerintem...), maga a személyem nem is izgatja, ráadásul aki képes lenne a feleségét megcsalni, az simán átb*szna engem is... Mégis ennyire megfogott.


Arra meg majd, hogy én keresem Őt, h "tálcán kínáljam magam" várhat, ugyanis az a nap nem fog eljönni.

2015. jún. 14. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, en csak azt tudom mondani, amit mar magam is emgtapasztaltam es amit elottem mar mondtak: az ido megoldja. En kicsit idosebb voltam, megis butabb, mint te, amikor ilyen helyzetbe kerultem, mert en belementem a dologba, elfogadtam a szereto statuszt, de ne tudd meg, mit szenvedtem miatta. Tudom, milyen az is, amikor egyik nap meg minden ok, masik nap meg le se sz.r valaki, de hidd el meg mocskosabb erzes tudni, hogy te csak egy mellekszereplo vagy, egy rongy.

Nem kell tenned semmit, hogy elfelejtsd. Egyszeruen igy mukodnek a dolgok, most meg szr a helyzet, de arra kell gondolnod, hogy hamarosan tul leszel rajta.

27N

2015. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!