Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes lenne osszejonnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne osszejonnom vele? 12\L

Figyelt kérdés

Van egy norveg fiu (alomsorsolas,ja.) akit korulbelul mar 1 eve ismerek es nagyon megszerettem, es el is mondtam neki. Azt mondta o is, de en nemhiszem hogy komolyan gondolta.. Szerintetek megerne vele osszejonnom? 12|L o pedig 13|F c:

Es igen, kituno tanulo vagyok mielott megkapnam hogy foglalkozzak a sulival:D

Bocsi az elirasokert|szoismetlesert.


2015. dec. 17. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Menj vissza a kiságyba és verd a csörgőt.
2015. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnátok? Miért lenne jó?
2015. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen ne. de 13, 14, sőt még esetleg 15 évesen sem.
2015. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
micsoda problémák :)
2015. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor úgy csináltok mintha senki nem lett volna szerelmes ebben a korban.

Válaszolva a kérdésre nem látom értelmét :)

eleve hogy jött képbe egy norvég fiú?

2015. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Koszonom a valaszt!c: ugy jott kepbe, hogy meg regebben kerestem magamnak 'internetes baratokat' nyelvtanulas celjabol es hat igen c: (persze tudom hogy a neten nem lehet tudni hogy ki-kicsoda de ot mar elegge regota ismerem) (:
2015. dec. 17. 10:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban nem érdemes járni senkivel se egyrészt rövid ideig tart másrészt ha tényleg szereted és ő dob akkor nagyon megviselhet...hidd el tapasztalatból mondom ezt.
2015. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon fiatalok vagytok. Ráérne ez pár év múlva is. Egyelőre csak barátkozzatok. :)
2015. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mit csinálnátok együtt? Megírnátok egymás háziját ? Együtt járnátok a játszótérre? Őszintén 12 évesen? :D

Mellesleg azt írtad elmondtad neki, hogy szereted de ő nem gondolta komolyan. Neked ebből, hogy jött az, hogy összejössz vele? :DD

2015. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várj még egy 3 vele és majd ha akkor is ugy gondoljátok
2016. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!