Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki aki kipróbálta ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki kipróbálta ezt a 36 kérdéses randi módszert, annak bejött a dolog?

Figyelt kérdés
Annyi a lényege, hogy van 36 kérdés, és egy adott párnak, legyenek akár idegenek is elötte egymásnak, felkell tenni ezt a 36 kérdést egymásnak sorban, majd utána egymás szemébe kell nézni durván 4 percig. Erről több cikk is született, aki nem ismeri google-ba beírja, hogy 36 KÉRDÉS, és akár már az 1. cikkben olvashatja is a menetét.
2015. dec. 17. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ostobaság. Dög unalom,és az egész egy ízetlen monoton nem is tudom mi.


Persze javítsatok ki,ha tévednék,de szerintem az a jó randi ,ahol elengedjük magukat,jól érezzük magunkat a másik fél társaságában,nem feszengünk,és nem egy merev szabály (vagy forgatókönyv) szerint,eljátsszuk ezt az egészet. Közben számolgatsz,hogy ez volt a 19. kérdés,és mit kéne kérdezni,vagy mit felejtettem ki... Így esélyed sincs odafigyelni a másikra.


Véleményem szerint ez a "módszer" teljes mértékben megöli,azt,amiről egy randinak szólnia kellene. Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de én ezt nem próbálnám ki,kifejezetten kellemetlen lenne számomra.


18F

2015. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!