Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok, mi a...

Ehhez mit szóltok, mi a véleményetek, ti hogyan reagálnátok erre ha hátáron túl élnétek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 15. 14:15
1 2
 1/14 Lumpenproletár ***** válasza:
42%

Az a baj hogy ha háború lesz(lesz)akkor az összes szomszéd az első vonalba a kisebbségeket küldi.


Persze ki tenne másként a helyükben?


De abban is biztos vagyok hogy ha Ukrajnát a nagyhatalmak"szétkapják"és nem az egészet a"Szovjetunió"kebelezi be akkor minden szomszédja fog kisebb-nagyobb"szeletet"kapni csak egy ország nem...

2014. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Mivel román állampolgárok, simán kaphatnak behívót ők is. Nem is értem, miért vannak felháborodva. Ez az egyenlő bánásmód, amire mindig is vágytak.
2014. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon helyes, Románia a hazájuk, hát védjék meg. Egy magyarországon élő svábtól is elvárják, hogy a magyar honvédséget szolgálja ha baj van, hát a székely is harcoljon csak a román seregben.
2014. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mitől f.snak?
2014. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lumpenproletár ***** válasza:
0%
Úgy látszik valakiket nagyon megbánthattam mert eddig a hozzászólásaim ahhoz képest elég"izmos"tetszést arattak(nullától százig kaptam mindent:-) de úgy egy félórája csak nullát már...:-)
2014. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszik a Magyar állampolgárságot akkor már jogi problémát jelenthet a dolog.
2014. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lumpenproletár ***** válasza:
93%

"Ha felveszik a Magyar állampolgárságot akkor már jogi problémát jelenthet a dolog."


Tehát ha jól értem ha felveszik a magyar állapolgárságot akkor Románia nem tehet semmit?


Ne legyél már ennyire naív...


Románia széttépi az okmányokat(szalonképesebben:érvényteleníti)és"kizavarja"a székelyeket a frontra!


És megtehetik mert ők vannak otthon. Az meg hogy Magyarországon erre tüzet okádnának az internetes fórumokon meg egy-két képviselő"élőben"az őket egy cseppet sem fogja érdekelni.

2014. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lumpenproletár ***** válasza:
93%

Jogi problémák...Istenem.


A Krim esetében is fenállt 32658 jogi probléma és Putyin(erősebb"kutya"alapon)nagy ívben tett rá.

2014. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos,szerencsére Európai unió tagja a két ország.És lehet ha fegyvert adnak a kezükbe hazaviszik és azt mondják autonómia.Most akkor eldöntheti Románia hogy kint háborúz vagy bent.
2014. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lumpenproletár ***** válasza:
90%

Tényleg ez eszembe sem jutott mint lehetőség...igaz.


Aki fegyvert kap az a"gazdája"ellen IS fordíthatja.


Igaz.

2014. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!