Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok ehhez, hogyan...

Mit szólnátok ehhez, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

9-kor altatom 1 éves lányomat, erre benyit az unokatesója és a sógornőm, persze az alvásnak lőttek, 11 órakor nagy nehezen sikerült elaltatni, de ez már nem az első eset, mindig benyitnak, bármikor reggel-este nem számított nekik sohasem. Csodálkoznak, ha mérges vagyok!

A nagyszülőknél lakunk, a sógornőmék minden hétvégén ott vannak!


2011. ápr. 14. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szolok ilyen esetekben.

Ha valaki olyankor jön mikor alvás van két választása van vagy elmegy és késöbb visszajön vagy megvárja mig elalszik mert akkor már nem kell fel a beszédre.

2011. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám nekik, hogy nálunk fontos megfelelő körülményeket teremteni az elalváshoz, kezeljék ezt így.

A nagyszülőknek is megmondanám, hogy ne engedjék be őket abban az időszakban, foglalják le a vendégeiket.

2011. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én először tapintatosan,és sokat sejtetően mondanám babának,hogy most megyünk tentizni.Csak vegyék már a lapot ha van egy kis gógyijuk.Én az ilyen helyzeteket rövidre zárom,nehogy már én akalmazkodjak máshoz.Nem mondom ha valaki olyan jön hozzánk aki nagyon-nagyon ritkán jön haza még egy picit próbálom húzni az időt a gyereknél,de kis idő múlva mégis elvonulunk,és el is mondom,hogy ilyenkor alvás,fürdetés vagy éppen etetés következik.
2011. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
még annyi,hogy mond meg te is nyugodtan,hogy vagy jöjjenek máskor vagy várják meg míg te elintézed a gyerek körüli dolgokat,úgy ahogy az nektek megszokott és majd utána foglalkozol velük.
2011. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!