Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szinte minden nap találkozunk, végig mérjük egymást ( :D), de még nem beszéltünk egymással. Élőben már nem igazán szeretnék megszólítani senkit, mert sokszor elrontottam, de egy lány barátomtól hallottam, hogy ő örülne pl egy ilyennek: Szia, nem tudom, ki vagy, de egy belső hang arra kényszerített, hogy rád írjak.


Ti mit írnátok rá, hogy fogadnátok ezt?



2015. dec. 18. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit mondasz utána:) Eddig semleges, ha utána jó veled beszélgetni akkor a kezdés lehetne bénább is:D 18l
2015. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Írd azt, hogy Szia, nem ismerlek, de MEG FOGLAK TALÁLNI, ÉS MEGFOGLAK ÖLNI!!4 wRAHAHAHAHAAAA
2015. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én örülnék :)
2015. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj rá, de szerintem ez a szöveg egy kicsit gyerekes... Én erre nem tudnék mit írni...

14/L

2015. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valasz: Szia nemtudom ki vagy de egy belso hang arra kenyszeritett hogy letiltsalak! Csáá:*


Vicces felreteve en szivesen fogadnam:D

2015. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Annyira erőltetett.

Minek kell így?

Ráírsz, hogy: Szia! Nem tudom, hogy ki vagy, de nagyon szimpatikus lány vagy. Szeretnélek megismerni.

Nem kell ennyire erőltetni. Istenem, hova fajul ez a világ...

2015. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!