Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi keresztűzbe kerültem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi keresztűzbe kerültem mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és van egy 18 éves lány akinek a viselkedéséből azt szűrtem le hogy bejövök neki de amikor megkérdeztem nem azt mondta hogy nem, hanem azt hogy úgyse lehetne belőle semmi. Van egy 13 éves lány aki viszont két napja kezdett irántam érdeklődni és közeledni meg találkozni akar velem mert eddig csak Facebookon beszéltünk. Mit tegyek?? Mind a kettőt szeretem a magam módján de eddig csak a 18 éves lánnyal találkoztam a másikkal nem. Vajon ha találkozok a másik lánnyal akkor változhat az érzésem?? Segítsetek? Mit tegyek?? Bocs a helyesírási hibákért 😃

2015. dec. 21. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkozz a fiatalabbal, és lásd meg. Én inkább őt választanám a te korodban, a másik idős lenne hozzád.
2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!