Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIUK! Szoktatok egymással...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Szoktatok egymással szerelmi kérdéseket megbeszélni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, és szerintem ő sem közömbös irántam. Neki van egy legjobb barátja, aki teljesen rám hajtott, de csak akkor vesz figyelembe, ha nincs ott a barátja (vagyis a fiú aki nekem tetszik.) Néha amikor egyikük tesz felém egy lépést (mármint átvitt értelemben), akkor mindig összenéznek. Ez lehetséges? Vagy csak én képzelem be? Fiúk, ti szoktatok ilyenekről beszélgetni egymás között? Vajon ez most jelent valamit?
2015. dec. 10. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mi nem szoktunk nagyon max ilyen: figyeld má milyen jó segge van( bar ez nem igazan szerepmi kérdés)

De ettől függetlenül szerintem simán beszélgethettek róla

2015. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legjobb haverommal én is beszélek csajokról...
2015. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiúk általában maguk szokták megoldani a problémáikat. Maga a csajozás is probléma a maga módján.(vagy kihívás, tökmindegy hogyan hívjuk) Az lehet hogy felmerül a neved valamilyen témában, de az nem annyira valószínű, hogy úgy beszéljenek rólad, hogy jajj de bejön nekem az a csaj, annyira jól néz ki stb stb.:D Legalábbis felénk nem szokás az ilyen
2015. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinézetet illetően max úgy, ahogy az első leírta:D De pl, hogy xy milyen aranyos volt amikor mosolygott x helyzetben, ilyen nincs..:D
2015. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor max a seggemet firtatták és egyébről nem valószínű, h beszéltek rólam? :D Ej-ej fiúk! Milyen kis perverzek vagytok!! ;) :D
2015. dec. 10. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy valamilyen helyzetről diskuráltak, amihez közöd volt. Mondjuk nem minden fiú ilyen. Sok minden lehetett, így látatlanul nem mondhatok semmi konkrétat:D
2015. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy valamilyen helyzetről diskuráltak, amihez közöd volt. Mondjuk nem minden fiú ilyen, mint mi akik ide írtunk. Sok minden lehetett, így látatlanul nem mondhatok semmi konkrétat:D
2015. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dik, hát be van tépve a gyk
2015. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az első kérdés àltalàban van e csajod vagy barinőd? es mennyi ideje vagytok együtt? szexeltél(bbbbasztàl vele? ) ennyi. nem nagyon. xd
2016. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk megbeszélik

5-ről tudom biztosan

(ez már majdnem az osztály fiútagjainak fele)

2022. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!