Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetek szerelmes a legjobb...

Lehetek szerelmes a legjobb haveromba?

Figyelt kérdés
Ő is, én is 16 éves fiúk vagyunk. Én nem vagyok meleg és úgy tudom ő sem. Nagyon jóban vagyunk, úgy értjük meg egymást, mintha nem külön emberek lennénk, nem gondolkozunk mindenről ugyan úgy (ez nem baj) de bármikor tudunk beszélni bármiről, bárhol. Utóbbi időben viszont mintha elkezdtem volna érezni valamit iránta. Lehetek szerelmes belé??

2014. júl. 18. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt megkérdezed akkor vagy meleg vagy biszexuális vagy. Heterok fejében ilyen meg sem fordul.
2014. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. De lehet, hogy csak nagyon jó barátok vagytok. Szerelem és szoros barátság között a különbség csak kb. annyi, hogy van-e szexuális vonzalom köztetek (sőt, nem akarok abba belemenni, hogy sokszor barátok között is erős a vonzódás, csak két heteró srác nem feltétlenül fog átlépni egy adott határt :) ).
2014. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Igen
2014. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy szájon csókol. Ha a reakció "fúúúúúúúj", akkor nem vagy. Ha bevállalnád, akkor jó eséllyel meleg vagy és beleszerettél.
2014. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát azt az adott határt, amit a második írt, biztos nem tudnám átlépni, de (negyedik) azt hiszem, nem lenne fúúúj a reakció... Mit tegyek? :O
2014. júl. 18. 18:29
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem ezt olvasva is fúúúj a reakcióm...
2014. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha egy csók gondolata vonzó neked, akkor az erős vonzódást jelent szerintem. :) úgyhogy igen, gyanús, hogy szerelmes vagy bele.
2014. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem épp vonzó, csak nem vált ki belőlem ellenérzést.
2014. júl. 18. 18:55
 9/15 anonim ***** válasza:
ok...ha gondolod, írj privátban, és kielemezhetjük a kérdést bővebben, ha téged erősen foglalkoztat a dolog.
2014. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szerelmes vagy belé, lehet csak azt hiszed.

Ha nincs viszonyítási alapod, nem voltál még szerelmes akkor a szoros barátság érzését összekeverheted vele. (én is jártam már így, jól átgondoltam a dolgokat és el is múlt az a furcsa érzés)

Idővel majd kiderül, hogy hogyan is érzel.

Szorítok, hogy hamar sikerüljön rendbe szedni az érzelmeidet :)

2014. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!