Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha szerelmes vagyok az egyik haveromba? 17/F

Figyelt kérdés
Szerintem tudja már hogy érzek iránta valamit de nem biztos! Az van ha vele vagyok akkor boldognak erzem magam szeretem a tarsasagat es nagyon sokat gondolok ra! Van amikor hulyesegbol piszkaljuk egymast es itt ott amott hozza erunk egymashoz de ez kb napi szinten van es az a lenyeg hogy nem tudom hogy honnan tudjam meg hogy o sejt e valamit is vagy nem meg hogy tudnam elfelejteni azt hogy mit erzek iranta mert ez igy nagyon rossz nekem es sajnos minden nap el gondolkozom hogy mit tegyek de semmi otletem sincs! Elore is koszonom a valaszokat es a tanacsokat! :( :(

2015. dec. 21. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
17 évesen nem korai még lemondani a punciról? Nem egészséges...
2016. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!