Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, nagyon osszevag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, nagyon osszevagyok zavarosva?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h tobb mint egy honapja szakitottam a baratommal mert elegem lett abbol h egy olyan lannyal beszeli meg a dolgainkat, talalkoznak es sokan meg azt is hittek h egyutt vannak akivel mi utaljuk egymast es annyira mar ismerem a csajt h tudjam o minden fiuval kavar meg ilyenek... Es tudta a baratom h ez nekem rosszul esik de azt hajtogatta h ok csak baratok es folytatodott. Na ez miatt sokat veszekedtunk es szakitottam vele. Nem tudom h tenyleg szerelmes voltam e bele. Sokaig merges voltam csalodott es szomoru de keztett elmulni viszont kb ket hete irt mert ujraakarja kezdeni en akkor teljesen ellenkeztem viszont most egyre tobbet gondolok ra meg egy baratnommel beszelt es azt mondta h meg mindig nagyon szeret es szeretne velem talalkozni, beszelgetni... En ennek orulok de felek is mi van ha nem mukodne es en nem akarok vele jatszani, meg nem akarok megegyszer csalodni. Nem tudom h mit erzek az a baj. Lehet h ez most csak fellangolas es orulok annak h erdeklem ot? Amugy nincs tapasztalatom o volt az elso baratom. Tobbet erzek iranta mint eddig mas fiuk irant ezert is jottem ossze vele de lehet h megse szerelem?

Segitsetek kerlek. Volt mar mas ilyen helyzetben?

Vagy eloszor csak baratok legyunk aztan lesz ami lesz?



2015. dec. 22. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?:)
2015. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem irta. En 15 a fiu 16.
2015. dec. 22. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélgettek akkor várj még 1-2 hetet, hogy biztos nem csak fellángolás e. Szerintem ha nem az akkor legyetek együtt megint, ha pedig csak az akkor hagyd őt. Nem hiszem, hogy ezek után nagyon fog még azzal a lánnyal beszélgetni. 16/F
2015. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta h meg szoktak beszelni de semmilyen a viszonyuk. De akkor meg nem ertem miert beszel vele
2015. dec. 22. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki nem szeretné valamilyen okból elhagyni a másikat(ezért beszélgetnek még), a másik pedig kevesebbet érez mint egyik (ezért szakítottak). A másik pedig az előnyös tulajdonságok miatt részben szeretné megtartani, de mint barátot (friendzone)
2015. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!