Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel a helyzettel mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel mit tudok kezdeni? Vagy mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác, aki megtetszett és diszkréten "stíröltem" a folyosón, meg rá mosolyogtam stb... Aztán bejelölt facebookon, majd lelikeol-ta az egyik képem, majd én az ő egyik képét és ennyi.. A haverom jóban van vele, és elvileg beszéltek rólam és azt mondta a srác, hogy kezdeményezni fog.. Na ez, kb 4 hete volt.. Én semmi képen sem szeretnék kezdeményezni,szval biztos nem fogok ráírni, vagy oda menni hozzá.. ő jóval idősebb nálam.. lécci segítsetek, ti mit csinálnátok? vagy fiúk, nálatok ez hogy van? 16/l

2015. dec. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy kezdeményezni fog akkor csak várnod kell. Nem olyan egyszerű megtenni az első lépést, illetve megtalálni hozzá az alkalmas pillanatot :D
2015. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már meg ne haragudj, de miért nem kezdeményezel? Az ha ráírsz, megteszed az első lépést, még nem azt jelenti, hogy fel kel ajánlani magad .. ott majd kiderül, hogy hány óra van, kezdeményez e, de a 4 hetes várakozást megspórolhattad volna szerintem azzal, hogy hozzászólsz, abba igazán semmi nincsen ... 4 hét alatt az is lehet hogy már rég elfelejtette, mit mondott a haverodnak, meg úgy általában téged is . ne hagyj ilyen üresjáratokat az életedbe, lépjél te is nyugodtan :D
2015. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. már többször megfordult a fejemben,h ráírok, de attól félek, hogy elutasító, vagy flegma lesz.. és az még szarabb lenne, mint az,hogy abban a hitben élek, ő ír rám..
2015. dec. 20. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

második vagyok ... hidd el, hogy nem szarabb. egy pillanatig, talán pár napig is, de nem tovább ... nincs ennek még olyan mélysége, hogy igazán földrevágjon, majd ha nagyobb leszel megtudod, lesz olyan is :)


mindenképp lépj, ennek a várakozásnak nincsen semmi érteme

2015. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!