Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek én vagy várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
14vagyok lány ...van egy fiu akit kiskorom ota ismerek...es barhogyan is szeretnek belole kiszeretni 9eve nem megy...tegnap osszehozott minket a sors es ugy ereztem hogy k is jol erzi velem magat...tegnap es ma is egesz nap arra vartam hogy irjon a facebookon vagy csak jelezzen valahogy...vajon lepjek en? fiuk gaz lenne ha rairnek? o jar a fejemben minden pillanatban..azt hiszem szerelmes vagyok...:)

2015. máj. 1. 19:47
 1/7 Pagiva0725 válasza:
Írjál rá
2015. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de meg is mit irjak? nem gaz?
2015. máj. 1. 19:49
 3/7 A kérdező kommentje:
*nem gaz? nelkul
2015. máj. 1. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj neki szépeket!
2015. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

most ez lehet hulyen fog hangzani de meg is hogyan?

Szia! Jo a segged v szep a szad v megis mit?

2015. máj. 1. 19:54
 6/7 anonim válasza:
Irj ra! :) mit tudom en... Pl. Szia jo volt tegnap vagy valami a tegnapotokkal kapcsolatban. Vagy csak kerdezd meg hogy van. Sok sikert! :)
2015. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
irj neki egy levelet amibe beleirod az erzelmeidet
2015. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!