Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag érzem, ahogy a lelkem szeretetre, vagyis szerelemre éhes! Vágyom arra, hogy valaki megöleljen, fogja a kezem szeressen úgy, megcsókoljon és hogy valakit magamhoz öleljek, fogjam a kezét, szeressek, megcsókoljak.


Életemben egyszer volt eddig barátnőm, de vele sajnos már vége jóval több mint egy éve. De már nagyon szeretethiányom van kapcsolat terén.

Nem hajt maga a szex, pedig nincs rossz tapasztalatom. Nekem CSAK arra nem kell senki. Nekem barátnő kell és szerelem. De ez nem jön magától, nem olyan egyszerű.


Népszerű vagyok viszonylag, sportos kiállású, jó képűnek tartanak (magam természetesen ezt nem így gondolom). Barátaim, haverjaim folyton kérdezgetik, hogy én vagyok az egyik legjobb srác, hogy hogy nem csajozok, miért nincs barátnőm, ugye nem vagyok ... Nem! Csak nem látnak bele a lelkembe, a szívembe, hogy mit akar és mire vár.


Ugyan van egy lány akiben érzem a szikrát, legalább is én úgy érzem, hogy ő olyan, akibe szerelmes is lehetnek, de.. nem tudom a legkisebb jelét se annak, hogy neki mi a nézőpontja.


Karácsonykor is most úgy elnézegettem a családban, rokonságba, baráti körömben a párokat, és folytan csak az volt a fejemben, hogy de jó lenne. :)


És amit nem tudom magamba fojtani tovább az ez. Éhezik a lelkem a szerelemre.


18/F



2015. dec. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi kell? Mi a kérdés?
2015. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából kérdés csupán annyi, hogy mit gondoltok erről a hozzáállásról, normális ez?
2015. dec. 28. 21:13
 3/4 gyuribacsika válasza:
Teljesen normális és többen vagyunk ezzel így, mint hinnéd, csak sok fiú magába fojtja, azokból szokott ez kitörni, akik nem csak szeretetre éhesek, hanem emellett még az átlagnál gyengébb, érzékenyebb lelkűletűek.
2015. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a mi kell kérdésre. Mi kell? Szerelem! :) Komolyan szükségem van rá már, mert érzem.


De ahogy írtam, akibe érzem, hogy szerelmes tudnék lenni, mert meg van a szikra a részemről, ő szerintem észre sem vesz ilyen szempontból. Legalábbis fogalmam sincs róla. :)

2015. dec. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!