Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet szerelmi bánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmi bánatot feldolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék túl lépni rajta de nem megy és nagyon hiányzik!

2015. dec. 28. 23:20
 1/9 Tozser Alex ***** válasza:

Szarugy, majd tul leszel..

Gondolj bele hogy meg 1000 no van a vilagon, van meg idod, es hogy o baszott ra jobban..

Vagy ha novagy akkorpedig ferfi


DE AMIT AJANLOK

A baratok

Szorakozzatok

2015. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Om sehogy
2015. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wowozz
2015. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerős érzés, ugyanebben a cipőben járok én is. sajnos nincs más mód, keress más társaságot, szórakozást, időtöltést, hobbit, munkát, bármit, ami eltereli a figyelmed, leköti a gondolataidat, más irányba tereli az érzéseidet. dr. Idő megoldja a többit, de ha tul sok időd van ezen agyalni, akkor nehezebben hat...
2015. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) Igazából egy részt jobb is, mert mióta szakítottam vele fogytam is meg jobb kedvem is van és nem aggódom annyit meg már idegeskedek.
2016. jan. 1. 18:40
 6/9 A kérdező kommentje:
* nem idegeskedek
2016. jan. 2. 11:36
 7/9 Ádám85 válasza:
Én mindig elküldöm az anyjába az aktuális exet. Próbáltam már finoman, de úgy nem tud vége lenni. Folyton felhívom, találkozunk stb. Miután durván leoltottad már felhívni sem mered/akarod, még ittasan sem. Nem találkoztok, nem látod, letiltod fb-on, kitörlöd a számát, az összes üzenetét, kidobod a tőle kapott holmikat. Egyszóval csak radikális eszközökkel. Legalábbis nekem ez jött be az évek alatt.
2016. jan. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én elraktam amiket kaptam tőle szóval nincs szem előtt! A képeket leszedem telefonról és rárakom gépre egy eldugott mappába. Ismerőseim közül kitöröltem, hogy ne is lássam, hogy fenn van! Szóval már nem is érdekel úgy, mint régen! Meg persze akiket tőle ismertem azokat is kitöröltem habár nem értem az unokatesója miért írogat még mindig :/ :)
2016. jan. 4. 13:36
 9/9 anonim válasza:
Soookkk fagyiii
2016. jan. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!