Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni- szerelmi csalodas?

Figyelt kérdés

Egy veletlen folytan jokor voltam jo helyen es kihallgattam egy beszelgetest az a ferfi beszelt rolam egy baratjaval akibe szerelmes vagyok evek ota... es hallottam amint beismerte a haverjanak a ferfi,hogy masfel eve szerelmes belem! Teljesen sokkolt mindaz amit hallottam ott.


Ugy erzem ez a masfel ev egy nagy hazugsag volt en vegig abban a tudatban voltam,hogy gyulol engem kozben meg szeret csak titkolta!!!


(Azota probaltam beszelni vele,de eredmenytelenul mert nem reagal semmire,telefont is kinyomta!


Mit tanacsoltok?


2015. ápr. 10. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelmi csalódás pont az ellenkezőjét jelenti...amikor nem szeretnek.
2015. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt mondom, hogy hülye. felesleges kezdened vele bármit is. be van tojva az ilyen ugysem fog lépni, ha meg te próbálkozol még kisebbre húzza magát össze. tapasztalat én is voltam ilyenért oda és nem is lett belőle semmi. foglalkozzál azokkal a fiúkkal akik férfiak is a talpukon és nem összetojják magukat egy csajtól. hidd el ez nem fog lépni,majd végignézheted ahogy helyetted összeszed egy másik csajt akihez oda is mer menni mert azért nincsen odáig. te meg csak sérülsz mert még nő létedre te próbálkozol nála és lepattint. ez még gyerek és betoji. erre számíts, persze vannak csodák,:XD
2015. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!