Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat mielőbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat mielőbbi elmúlasztására szeretnék kérni (nem hagyományos), hanem különlegesebb tippeket, amik segítenek feldolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja ért véget a több mint 2 éves kapcsolatom. Egy nagy veszekedésből adódott, de nem fogunk kibékülni és megbeszélni. Annyira megalázott, hogy innen nincs tovább..... Hiába h én döntöttem így, attól még a szívem majd kiszakad a fájdalomtól, és nagyon hiányzik.

Arra szeretnék tippeket kérni, hogyan tudnám minél hamarabb feldolgozni. Nem az ilyen járjak el a barátokkal, ismerkedjek, keressek új hobbit dolgokra vagyok kíváncsi, hanem kicsit kevésbé hétköznapiakra.

(Pl. gondoltam arra, h írok egy levelet, amit elbúcsúzok tőle, amiben elmondom mit érzek, majd felolvasom valahol hangosan, ahol kicsit egyedül tudok lenni a gondolataimmal, és elégetem v széttépem.... v hogy írok egy listát, h milyen tapasztalokat szereztem, és h a jövőben miben kell fejlődnöm még párkopcsolati szinten... ilyesmik)

Köszönöm



2014. aug. 31. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2014. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
23L
2014. aug. 31. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is jó amit írtál.


Van egy film az a címe h "újrakezdők"


Abban van egy olyan rész amikor egy férfi felvesz egy ilyen vastag ruhát a nőnek meg el kell mondania neki h mit érez és ütnie vágnia h kiadja magából ez is jó.


ÉN egyszer egy lány barátomat mikor ilyen nagy csalódás érte elvittem Paintballozni, had élje ki magát mondtam h képzelje azt h az ellenség az mind az exe. ÉS rohanjon lőjje szét őket, és használt bevált.


Szóval olyasmi kell ahol kiélheted magad ilyen téren és nem feltétlen ilyen lelkis meg hasonló nyálas dolgokkal mert nem mindig segít. Néha az a jó ha átmegy DÜH-be! ÉS szétversz valamit vagy lősz vagy ilyesmi.


Aztán közben mondod h a ká anyád te hülye köcsög b***uzi a rák egye ki a gyomrodat!!! meg hasonlók.

Aztán ezt legurítod egy üveg borral otthon.

Meg előtte eszel egy nagy pizzat!

2014. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt el is felejtettem beleírni, h annyi harag, düh, fájdalom és keserűség van bennem, h félek h anem adom ki sürgősen valahogy, akkor felemészt....
2014. aug. 31. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor merésznek kell lenni bevállalósnak, volt akit elvittem gokartozni, volt olyan aki úgy élte ki hogy felment magasba egy hegyre az erdő tetejére és ott kiüvöltötte magát.


ilyenkor valami olyat kell tenni amit egyébként nem tennél.


mert za biztos nem segít (vagyis ritkán és nem tartósan) ha otthon ülsz és a képeket nézed meg a gondolataidba merülsz és a hülye szerelmes zenéket hallgatod meg a hülye titanicot bámulod.

2014. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ami nekem rengeteget segített anno, az a fórumozás. a neten olvasgattam sztorikat, blogokat szakítós témában (pl.szakitshabirsz.blog.hu, gyakorikerdesek.hu/párkapcsolatok topik, hoxa fórum, stb.), és hihetetlen vigasztaló volt a tudat, hogy jéé, nem csak nekem törték már össze a szívem... én is irkálni kezdtem egy idő után, levelezgettem hasonló helyzetben lévő emberekkel, ez rengeteget segített + ilyen témájú filmek (pl. szakíts, ha bírsz, nőstényördög). na meg közösségi oldalakon is nyomultam (nem facebook, hanem ismerkedős ifjúsági oldalak), végül ott ismertem meg nem sokkal a szakítás után életem eddigi legfontosabb kapcsolatát, aki azóta (5 éve) is a mindennapjaim egyik főszereplője.

22L

2014. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tuti tipp: 1 üveg Unicum!
2014. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2014. aug. 31. 23:20
 9/9 anonim válasza:
100%

szörf, wakeboard, vízisí, élményfürdőkben a kamikaze csúszda (talán még nincs hozzájuk hideg), ejtőernyős tandemrepülés (újságokból akciós kupon, lehet rá vadászni), valamilyen küzdősport kipróbálása, lovaglás, falmászás, extrém toronyugrás (uszodákban esetleg?) illetve bungee jumping. Nekem az extrémsportok válnak be a legjobban.


Más stílusban: írj össze egy listát, hogy hol érzed kényelmetlenül magad. Például: nem szeretsz megnyílni az emberek előtt -menj el valamilyen szociális csoportba vagy terápiára, ahol sokak előtt kell beszélni. Nem szeretsz egyedül lenni -fuss két órát egy közeli erdőben. A lényeg, hogy a komfortzónád határain átlépve szembenézz a félelmeiddel és a nemakarom nyűgökkel -apropó nemakaom nyűgök. Csinálj meg minden munkát, takarítást, elhalasztott valamit, rokonlátogatást stb. Ezek elterelik a figyelmed, és kielégítenek, hogy hasznos, hiánypótló cselekvést végeztél.


Én szurkolok.

2014. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!