Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Megörülők,van egy lány akivel találkoztam is,de nem jövünk össze,mert a párjával stabilett a kapcsolattuk,erre ma pár perce észre vettem hogy az első barátnőm le vette a tiltást,békében,de óriási fájdalommal váltunk el,hosszú miért,de részben a táv,részben a szülei. Na és erre azt veszem észre hogy akarnám ismerősnek jelölhetném.És rohadtul nem tudom mit tegyek és mi van velem,mert percek óta remegek,meg nevetek magamba meg magamba beszélek mint egy elmebajos,és tisztára euforikus hangulatba vagyok és rohadtul nem tudom mi a fenét csináljak.
2015. dec. 28. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ojan min mikor eszembe jut egy csomo f aszság es akár orákig röhögök min egy elmebajos xd?
2015. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél aludni, majd holnap átgondolod ezt. Ilyen állapotba ne is próbálj mást csinálni. Komolyan mondom.
2015. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!