Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamelyikbe szerelmes legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikbe szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 14 éves vagyok lécci segítsetek!Van egy fiú aki folyton piszkál és tesin is folyton röhögtünk meg piszkálódtunk.

Ott a másik is aki unokatesóm legjobb barátja.

Egyik nap átjöttek a mi sulinkba és pont a mi óránkra jöttek be(pedig ők 9.-esek)!! Előttem ült és a mellette ülő fiú osztálytársammal folyton piszkáltak, mindig tőlem kérdezte a megoldást,tőlem kért ceruzát radírt stb.



2015. dec. 30. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem tzdjuk mi eldönteni, hogy te szerelmes legyél-e..

Ezt csak te tudhatod.

14l

2015. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát.azért kössz :|
2015. dec. 30. 00:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Ez nem egy eldöntendő dolog.

Amikor azt érzed, hogy 'szerelmes vagy' nagyon komoly biokémiai folyamatok játszódnak le az agyadba. Endorfin és noradrenalin szabadul föl az agyadban, az ő verejtékmirigyein keresztül kibocsájtott ferromonok miatt.

Szóval röviden ez nem egy eldöntendő dolog.

Eldöntendő az, hogy melyikkel dugatod meg magadat.

De parancsra beleszeretni valakibe nem lehet.

2015. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mind2 tetszik egy kicsit..:/ Vagyis asszem már tom melyiket választom :)
2015. dec. 30. 01:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Van valami olyasmi mondás vagy valami...xd hogy akibe utoljára szerettél bele azt válazd mert ha az elsőt igazábol szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba. Vagy valahogy így van legalábbis a magyarázata xd
2015. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dugj mindkettővel, és abba szeress bele amelyik jobb volt.


Osho a szerelemről.:


[link]

2015. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5ös!

Ezt Johnny Depp mondta. :)

2015. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Am xd kössz inkább egyikkel se dugok de a Jonny Depp-es mondás jó már tudom melyik 😃
2015. dec. 31. 02:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Johnny Depp****
2015. dec. 31. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!