Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit csinálnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok vagy csináltatok hasonló esetbe?

Figyelt kérdés
Elolvastam egy üzenetet amibe egy pasi udvarol a csajomnak, nem derült ki biztosan hogy van köztük valami, csak sejtésem van. Kérdezzek rá mi ez az egész (akkor kiderül hogy belenéztem a telóba vége veszekedés) vagy várjak figyeljek míg biztos nem lesz. A PROBLÉMA AZ IS HOGY HA KIFELE TEKINTGENT VELEM IS LEHET NEM VAGYOK NEKI ELÉG JÓ! Mit csináljak hogy vissza hódítsam????
2015. dec. 19. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt úgy rendeztem le, hogy az ő telojáról elmagyaráztam, az embernek, hogy én is a barátaim egy kicsit elbeszélgetünk vele. Többet nem írt.
2015. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele őszintén.

Mond meg, hogy véletlen, meglátad az üzit. Ne vond kérdőre csak higattan.

2015. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elõ megoldása nagyon tetszik Le a kalappal :D

Én ezt úgy oldottam meg,hogy a barátom mesélte,hogy mikkel próbálkozik a csaj mikor nem vagyok Ott. Én Pedig felnyitottam a párom szemét,hogy milyen hülye az a lány (tényleg rém buta volt). Meg mondtam neki,hogy nem csípem a lányt és ha Kell megtépem ezt a párom elmondta a csajnak azóta nem próbálkozott :D

Lehet a kissé pszcihopata kinézetem is segített :D

2015. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első tényleg jó! Mit szólt hozzá a barátnőd?
2015. dec. 19. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
esetbeN
2015. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírtam privátba a kérdezőnek is, mert kérdezte.


A barátnőm utána hisztizet, meg meg akarta magyarázni, aztán elmagyaráztam neki, hogy könnyen előfordulhat, hogy arcra fog esni ha ilyet csinál legközelebb, mert "véletlenül" fel fogja lökni valaki.


Nagyon fontos 2 dologgal ebben a világban mindent, és mindenkit meg lehet venni, vagy jobb belátásra bírni. Az egyik a pénz, a másik a fájdalom. Vagy az attól való félelem.

2015. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!