Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak barátkozni akar, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Van egy fiú akivel mostanában sokat szoktam beszélni, már elmentünk pizzázni és már voltunk a házukba is, viszont nem közeledik hozzám, nem akar megcsókolni, puszit sem ad, viszont szokott néha kicsit perverz dolgokat mondani. Bocsi ha túl nyominak látszom, de nem értem hogy mi lehet.

Én 14 éves ő 15.


2015. aug. 5. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Még valami:

Mielőtt elkezdenétek poénkodni, biztos nem meleg:)

2015. aug. 5. 15:38
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet lany baratokat keres
2015. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia , nekem is volt egy hasonló esetem annyi idős vagyok mint te úgyhogy egy cipőben járunk . Nálam is ez volt nagyon szerettem a társaságában lenni , jó haverok voltunk , viszont nálam volt egy olyan üzenete h azt írta h szerinte nem létezik lány és fiú barátság egyik fél mindig többet akar . Én leszögezm egyből h maradjunk csak haverok és megértette . Azóta is tart a barátság lehet h először egy kicsit rosszul esett neki de belátta h jó volt ez így . És te érzel valamit íránta vagy csak barát akarsz neki lenni ? A fiúk nagy része a mi korunkban ezeket szokják mondogatni h nagyobbnak érezzék magukat.
2015. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha meg tetszik neked akkor szerintem mond meg neki mikor kettesben vagytok. Ha szerencséd van akkor lehet hogy pozitív választ kapsz és ő is szeretne valamit . Ha véletlenül ő nem viszonozná attól függetlenül még lehettek jó barátok . Én ezt tudom tanácsolni
2015. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha összejönnénk, de rajta ezt nem látom, holnap hívjam el valahova és csókoljam meg?
2015. aug. 5. 16:03
 6/6 anonim válasza:
Hát először beszélj a fiúval az érzelmeidről éa ha ő benne van akkor persze csókold meg , de ha te egyből lesmárolod akkor túl rámenősnek is gondolhat , ha meg úgy csókolod meg h ő utána visszautasít az kellemetlen lenne mindkettőtök számára . Én azt ajánlom h beszélj az érzéseidről neki és utána cselekedj
2015. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!