Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm azzal a fiúval "kavar", aki tetszik nekem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már jópárhónapja tetszik nekem az illető, és a barátnőm nagyjából azóta hirtelen nagyon jóban lett vele. Sok közös témájuk van, míg nekem és a fiúnak annyira nem. Jóban vagyok vele, de sosem tettem neki az agyam, mindig amolyan baráti viszony volt köztünk, de a barátnőm állandóan feltűnősködik, és nem szereti, ha a srácnem rá figyel. Most szilveszterkor a fiú kicsit becsiccsentett, és mindenkit elkezdett nagyon szeretni, amit a lány nagyon élvezett, folyton ott volt a közelében, összebújtak, fogták egymás kezét, simogatták egymás arcát. És nagyon rosszul esett, hogy a barátnőm ezt mind a szemem láttára csinálta. Mindig olyan, mintha féltékennyé akarna tenni. Úgy tűnik, hogy a fiú vonzódik a barátnőmhöz, és szerintem ez kölcsönös, de akárhányszor rákérdezek, a barátnőm mindig tagadja. Sokszor próbáltam már megbeszélni vele a dolgot, de mindig ugyan azt mondja, hogy neki nem jön be a fiú. Az a baj, hogy ezt nem tudom elhinni.

2016. jan. 1. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A "barátnőd" próbál átverni téged, szóval sajna valószínű, hogy 1-el kevesebb barátnőd van :\


Főleg úgy, hogy lehet, hogy direkt ráhajtott a fiúra, hogy ne a tiéd legyen, miközben neki nem is kell...csak azért csinálja, hogy ne te legyél vele.

2016. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elkeseríteni de lehet h az elsőnek igaza van... viszont ha ismered annyira a barátnődet h tudod, h ő ezt nem tenné, akk mondd el neki ezt amit ide leírtál... és hozzáteheted azt is h ha nem tekint a fiúra úgy mint te, csak barátként, akkor legyen szíves nem fogdosni a kezét és hozzábújni meg egymás arcát simizni, mert az nem baráti viszonyra jellemző...
2016. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cicuskam XD válasza:
Figyelj.. Mond meg neki. Nem azt mondom hogy küld el a búsba.. de jó ha tudja hogy mi a helyzet. :) Ez sajnos velem és a barátnőmmel is megtörtént és én segítettem méghozzá összejönni azzal a sráccal őt.. És amikor szakítottak akkor meg is könnyebbültem meg rosszul is éreztem magam.. :/ :( Bár azóta nagyon csúnyán összevesztünk és valamilyen köze volt a srácnak is hozzá. Mivel tesóm egyik haverja és ugye én vagy 5 éve ismerem ő meg ismeri 1 éve és zavarta hogy jobban ismerem.. (-.-) na mindegy hiába vagyunk rosszban én a mai napig nem bánom hogy "átadtam" neki a srácot. :)
2016. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cicuskam XD válasza:
83%
Ja.. De ilyen barátnővel ezt meg ne csináld! :')) Az ilyen nem érdemli meg!!
2016. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!