Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már majdnem az összes osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem az összes osztálytársamnak van barátja/barátnője, nekem pedig nincs. Miért van ez? 13/F

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 23:37
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Mert te vagy az egyetlen normális. Majd megszokod nehéz dolog kivételesnek lenni. :D
2015. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez felnőtt kategória.

De ha már itt tetted fel a kérdést. 13éves vagy bőven ráérsz még. Álítom az oszjájtársaidnak több mint a fele csak kamuzik v hiszi azt h van pasija/csaja.

2015. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a #2-es. Tudod, ha egyedüliként normális maradsz egy társaságban, téged fognak hü.lyének tartani. Ez a tömegpszichózis hatása. Nem egy tudatos társadalom ez. :D
2015. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
23%

A mi baráti köreink a te korodban teljesen más Értelmes dolgokkal foglalkoztak, kreatív csoportokba jártunk, táncra, sportra, stb., s majd alig 16 évesen kezdtünk járni egymással. Mindez 10-15 éve volt csak!

Nálatok nagyon a szülőkkel van a probléma + az érdektelen tanárokkal, illetve más tanító emberekkel, akik Éppen ebben a korban kellene mutasson nektek hasznos tevékenységeket,s persze közben jönnek majd az új társaságok, nem csak mindig ugyanazok az osztálytárs arcok ... Rugalmasabbnak kellene lenned neked is átmenni más csoportokba.

2015. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert te nem vagyok olyan szerencsétlen divatmajom, mint a többiek.
2015. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Te vagy a normális!! :) 21 éves vagyok, nálam egy kicsit nevetségesebb lenne az a fiú, akiről megtudnám, hogy 13 évesen már "csajozott" :D Nehezebben venném komolyan.

Nekem 18 évesen lett először párom, nem maradtam le semmiről.

Hidd el, ráérsz. Nagyon fiatal vagy még. :)

2015. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, 13 évesen csak a menőzésról szól az egész, és megértem hogy ez frusztrál, de úgyis elballagsz nemsokár :D
2015. dec. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de mintha egyedül lennék, úgy érzem mintha csajoznom kéne nem tudom mi van velem. :/ Akkor most gondolom ilyenkor a hormonok indulnak be és ez a baj velem.
2015. dec. 15. 15:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem benned csak a megfelelési kényszer indult be. Ha az érzéseid szerint cselekszel, és nem mások elvárásainak, akkor te is rájössz, hogy csomó más dolog van ami érdekel a csajokon kívül még:D


De jók is voltak azok a régi szép idők:D

2015. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
mond meg nekik, a guminő nem számít!
2015. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!