Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok magamhoz illőt?

Hol találhatok magamhoz illőt?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék magam mellé egy pörgös ,nyitott ,elfogadó ,kicsit elvontabb gondolkodású embert aki szeret bulizni,ide-oda menni, de mindeközben szereti a verseket ,könyveket,színházat és a múzeumokat.de ez a kettő dolog mintha nem férne össze...vagy csak az én korosztályomban van így?L/18

2015. márc. 11. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, csak kissé fiatalka vagyok hozzám :) Amúgy valóban kevés az ilyen ember, nekem külön vannak komoly barátaim és bulizós haverok.


F/25

2015. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
múzeum lol
2015. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem fér össze. Az elvontabb, műveltebb embereket sohasem érdekelték az olyan felszínes dolgok, mint a bulik, és az össze vissza pörgés.
2015. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
omg álmaim nője vagy
2015. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nálam inkább a bulik felé dől a mérleg nyelve, de érdekelnek a művészetek is.

Most pl. épp egy német verseskötetet olvasok, de úgy érzem, lenne még mit fejleszteni a művészetek terén...

2015. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Programtervező informatikus vagyok, így elég elvont a gondolkodásom, szeretek bulizni, ide-oda menni, szeretek verset olvasni. Könyveket... hát, inkább dokumentációkat. Szeretem a színházat, néha szoktam menni múzeumba is.


21/F

2015. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj ne vegyétek már ennyire komolyan a rinyálását, kiírja aztán ugyis szarik mindenkire hiába vagytok hozzáillők...
2015. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó hatalmas igazságot írt :D
2015. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát egy libsi bölcsészt keresel...
2015. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hű, mennyi hozzáillő férfi... :o Én pont nem vagyok a csajhoz passzoló forma. Egyszerű vagyok, mint a faék, utálom az irodalmat, múzeumokba sem járok, imádok jó nagyokat zabálni, igénytelen horrorfilmeket nézni, headshotokat lőni FPS-ben, rühellem a bulikat azzal a rengeteg képmutató, flegma népekkel, imádok itthon egymagam főzni, és kinb#szottul utálom az elvont, félremagyarázó, minden szarba minden szart beleképzelő gondolkodást. Sajnos nem passzolunk, brühühü... :'(
2015. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!