Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan pasizzak be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. mindenki azt mondja, hogy ilyenkor fölösleges a szerelem, de úgy érzem kell mellém vki, aki kiegészíti az életem és ezt az ürességet nem tölti be egy barátnő, vagy bárki más. ismerek olyan személyt, aki 13 éves korában kezdett el járni a mostani férjével, és gyerekei apjával. szoval segítséget kérnék, hogy milyen tippeket tudtok adni nekem pasizás terén. köszönöm :)
2016. jan. 3. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van már kiszemelted?
2016. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szerzel egy pasit és hagyod betölteni az ürességed.
2016. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincsen kiszemelt.
2016. jan. 3. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig töltsd be az ürességed az ujjaddal.
2016. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem keresni kell, hanem találni. Lehet, hogy most is bejössz valakinek a sulidból csak te nem figyeltél fel rá. Figyelj, hogy valaki néz-e téged, stb...
2016. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mégegy "csak azért legyen pasim, hogy legyen valakim". Rossz irányból közelíted meg a dolgot kislány.
2016. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért az emberek miért kezdenek kapcsolatokba? mert szeretnek valakit és szeretnék ha mellettük lenne
2016. jan. 3. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de az igazi szerelem véletlen és váratlanul jön, nem kell keresni. Mindennek eljön a maga ideje.
2016. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nem akarsz most hű de komoly kapcsolatot kezdeni mert aztán megszívod amikor majd 18-20 éves korodba fűvel fával csinálnád de nem lehet mert le vagy kötve egy kapcsolatban.. saját tapasztalat, csak próbálok segíteni nehogy más így járjon mint én..xd
2016. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig a pasizáson jár az eszetek, aztán 18 évesen szültök rakásra pár és munkaviszony nélkül utána meg éltek ketten egy rókalyukban a gyerekkel.
2016. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!