Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott nekem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem a barátom. Igaz, hogy apróságban, de akkor is zavar. Hogyan bízzak így meg benne?

Figyelt kérdés

Igazából nem ez volt az első, hogy nem mondott igazat, de az elsőt elnéztem, mert érthető volt.Megkérdeztem, hogy szerette-e nagyon az exét és azt válaszolta, hogy "nem annyira", közben meg tudtam, hogy el is jegyezte.De utána mikor elmondtam, hogy tudom azt mondta csak nem akart idegesíteni ezzel és, hogy igazából nem tudja, hogy szerette e,mert most engem szeret és úgy érzi az nem is volt igazi szerelem.

A tegnapi dolog viszont nagyon zavar. Elmentem zuhanyozni és a mielőtt kimentem láttam, hogy villog a telefonom (értesítési panel), viszont mikor visszajöttem a szobámba nem villogot és mosolyogva kérdeztem, hogy miért nézte meg, hogy ki írt? Erre azt mondta nem is nyúlt a telefonomhoz..mondtam, hogy akkor miért nem villog? Ekkor mondta, hogy csak az időt nézte meg, de attól még ugyanúgy villogna..úgy csináltam, mint aki elhiszi és lefeküdtem mellé aztán csak úgy megkérdeztem, hogy fiú vagy lány írt? Erre a válasz:valamilyen Dóri...aha, tényleg nem nézte meg. Az is zavar, hogy nem bízik bennem és míg nem vagyok ott a telefonomba kutat, bár nem takargatok előtte semmit és bármikor belenézhet...de miért hazudott bele a szemembe? Annyira haragszok rá, pedig minden olyan jó vele..de ezzel félek, hogy elrontja az egészet. Túl reagálom? Ti mit csináltok, ha rajta kapjátok a barátotokat hazugságon?


2015. dec. 21. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túl reagálod. Ha ennyire zavar mond meg neki. Ha komoly hazugságon kapnám akkor komolyan elbeszélgetnék vele ha ilyesmin akkor nem foglalkoznék vele,bár mi nem nézümk a másik telójába, ennyi privátszféra Kell.
2015. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Engem zavarna. Egymás telójába, tárcájába, zsebébe, kocsijába, csak a másik kérésére nyúlunk. Ennyi magánszféra kell mindenkinek. Másik, akkor már nincs bizalom, ha keresgélünk a másik dolgaiban.
2015. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezek nem hazugságok inkább füllentések.Mit kéne mondania neked? Hogy igazi tiszta hatalmas szerelem volt az exe? Hülyén jönne le nem? Semmi közöd a múltjához.Teló nézegetés meg divat mostanában. Kérdezted ő válaszolt h Dóri írt,tehát beismerte. Nem bízik benned valószínű,a Te dolgod h elnyerd a bizalmát.És ha nincs takargatni valód ne is jelezd h téged ez zavar hagyd hogy rájöjjön magától h nincs mitől félnie.
2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
2-nek igaza van, vagy befejezi az ellenőrizgetésedet és megbízik benned, vagy a következő ilyennél a helyedben kitenném a szűrét.
2015. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abban nem értek egyet, hogy miért ne nyúlhatnánk bele egymás kocsijába, meg ilyesmi? Közösen használjuk az autót, tehát az én cuccom is benne van, de ha nem használnám, akkor is belenyúlnék, ha kéne belőle valami, nem kutakodási célból. Én mosom a párom farmereit, tehát a zsebébe is belenyúlok, mert Ő nem szedi ki belőle a dolgait. Szóval ezt nem igazán értem, kicsit túlreagálta a második válaszoló.

Az viszont igaz, hogy nem szabad kutakodó szándékkal a másik dolgaihoz nyúlni. Beszélj a barátoddal ezekről a dolgokról. Ha egyénként minden más oké vele, akkor szerintem ne haragudj rá sokáig!


Én mit csinálnék? Ilyenért csak szólnék, de nem akadnék ki. Ennél sajnos nagyobb hazugságokat kellett elviselnem, szóval meg se kottyannak ezek a kis füllentések.

2015. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ex-ről nem teszünk fel ilyen kérdést. Persze, hogy szerette, különben nem lett volna vele és nem akarta volna eljegyezni. De az a fontos, hogy most veled van, tehát téged szeret. Pont.

De az nem jó jel, ha már bizalmatlankodások és hazugságok vannak. Mondd meg neki, hogy többet ne nyúljon a telefonodhoz, mert nem szeretnéd. A következő esetnél viszont kíméletlenül dobd ki.

2015. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki minél előbb! Menekülj tőle.

Nekem a feleségem ilyen, tönkretesz vele mindent, és soha nem fog megjavulni. Nem tehetsz semmit, menekülj, akkor is ha most jó minden, mert később nagyon rossz lesz.

2015. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

A hazugság az hazugság, - nem való egy párkapcsolatba.

Az se nagyon, hogy titokban nézegeti a telefonodat.

Volt ilyenben részem, oda-vissza, örülök, hogy már nincs.

2015. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!