Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb haveromnak bejön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb haveromnak bejön a csaj aki nekem is nagyon tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne is add fel!!! Ne érdekeljen most a barátod, azzal ugyis kibékülsz, ha majd látja hogy összeilletek a csajjal
2016. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valakinek ha lenne kedve segitsen már :D haverom sikeresebb csajoknál mint én és jól el tud beszélgetni velük,nem tudom mennyi esélyem lesz...De viszont én is tudom mi kell egy csajnak,de nem az vagyok aki egyfolytában tud beszélni
2016. jan. 5. 21:10
 13/14 anonim ***** válasza:
nemcsak a belső, hanem és a külső is számít, hiába tagadja mindenki... másrészt meg csajon múlik minden, ha ő a haveroddal szimpatizál és te már pl. járnál vele két hónapja, akkor is otthagyna a haverodért... szal ezt nem időben kell mérni, kinek mióta tetszik, de azért nem szép egy legjobb havertól ilyen... nekem is egyik csaj ismerősömet összehozták egy sráccal, jártak már és elhozta bemutatni nekünk, meg minden és ott volt a csaj legjobb barátnője, akivel én is tök jóba vagyok és szerelem lett köztük első látásra, de a srác még kb. 2 hétig járt a csajjal és utána dobta, majd egy hét múlva összejött a csaj legjobb barátnőjével... gondolhatod...
2016. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nyuzd meg a pasit :D csináld ki
2016. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!