Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Részletesen lent....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletesen lent. (hosszan:D)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is szeretném megköszönni,hogyha esetleg válaszoltok..:) Tudom még elég fiatal vagyok (14 éves lány.) Mégis szerelmi gondjaim vannak. Szóval van egy fiú,velem együtt táncol. 3-4 éve ismerem és sosem volt köztünk barátság,mindig több volt. néha kisebb korunkban járásnak is volt nevezhető.. De mostanra úgy érzem már csak én érzek iránta vmit. Mindig beszélünk azóta is. Csak rá tudok gondolni ... Persze a bnőim csak monják,hogy felejtsem el de ez nem ilyen könnyű.. Amikor elhatározom,jó még korai ezeket éreznem foglalkozzak a tanulással és minden mással akkor nagyon kedves beszélgetünk,nevetünk,mosolyog,imádom.. Egy idő után mintha "megunná" és tőszavakba válaszol.. Én nekem tök rosszul esik és akk abba hagyjuk a beszélgetést(élőben is mintinterneten..) Nyáron tetszett neki az egyik bnőm viszont a bnőmnek ő nem.. Elmondtam neki,hogy szeretem ő azt mondta neki sem vagyok közömbös de nem szeretne kapcsolatot.... És persze megint ott tartottam,hogy jó ő ezt mondta akkor én elfelejtem.. mert fiú után futni SOHA.. És azóta szinte megint minden nap beszélünk.. igaz én írok neki de nem tőszavakba válaszol sőt kérdez.. és tök jól elbeszélünk mindenről.. Nem kérdezem a kapcsolatunkról mert akkor "megmakacsolja magát" és megint "fasírt" van.. Mit csináljak? Maradjunk barátok?? Vagy mondjam el neki mit érzek?... Légyszíves a negatív kommenteket mellőzzétek mert nem esnek jól.... Előre is köszönöm a válaszokat:))

2016. jan. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj mást, mert ez nagyon úgy tűnik hogy nem lesz semmi belőle. ha te képes vagy belerakni a kapcsolatba, és ő nem, akkor nem érdemes törnöd magad. 17/f
2016. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bróbáld meg elfelejteni
2016. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

3-4 éve ismered... Hívd el randira vagy kérdezd meg, hogy eltudna-e képzelni veled egy tartós párkapcsolatot. Ha elutasít, akkor nincs semmi, hisz maradhattok barátok. Én 8 éve ismerem azt aki tetszik, elutasított és sokkal jobb a kapcsolatom vele... ( Persze azért mai napig udvarolok neki. + Vannak rajta kívül rendes srácok.

Hát remélem segítettem valamennyit és nem törik össze a szíved. :) 14/F

2016. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek😆😊😚😚
2016. jan. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!