Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek próbálkozzak?...

Szerintetek próbálkozzak? (részletesen és "sajnos" hosszan lent) 17,5/L

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akibe súlyosan belezúgtam. Ő volt az első szerelem az életembe, így elég erős és új volt a dolog. Játszott velem, majd összejött egy másik lánnyal akit elején utáltam, de rájöttem, hogy nem ő tehet róla így igyekeztem ezen felülkerekedni. De azért rosszul esett, mikor láttam őket pl reggel, hogy elhozza suliba a lányt. Nem akartam ezt a fájdalmat érezni, így igyekeztem elfelejteni, nem kerestem a társaságát, de ezt is áthúzta azzal, hogy ő viszont igen. Majd volt vmi egy másik sráccal gondoltam az már segít, de nem. Majd mikor már feladtam akkor felejtettem el őt egy nagyon jó barátom hatására, amit úgy ért el hogy kilökte a helyéről a srácot. A bonyodalmat az is fokozta hogy elmondtam a barátnőmnek, aki közölte velem hogy nála is ez a helyzet. Az volt barátságunk mélypontja, megsínylettük ráadásul mindkettőnket gátolt a másik. Majd most ott áll a történet hogy neki bejön a kiszemeltem haverja és már támogat a dologban, csak bizonytalan vagyok hogy szerintem nagyon nem haladt sehova a kapcsolatunk, eddig is az a hangulat volt hogy flörtölünk, meg többen arról érdeklődtek hogy együtt vagyunk-e szóval kivülről ez látszik, meg kb mindenki tudja vagy sejti hogy bejön nekem a srác és szerintük így van ez fordítva is, de fogalmam sincs, mert nem az a totojázó személyiség.

2013. okt. 26. 07:21
 1/5 pinkswann válasza:
És mi lenne ha valamikor suli után odamennél hozzá,és megmondanád neki, hogy mi a szitu és hogy meg kéne beszélnetek??
2013. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Köszönöm hogy végig olvastad és tanácsot is adtál. Csupán az a gond hogy a nagy szám ellenére ebben a helyzetben nem merném megtenni. Mert elég sokat veszthetek ha nem így gondolja, ahogyan azt szeretném! Valami más tanács esetleg, amiből biztos rájöhettek vagy üzenjek neki, és ha nem akkor visszatudok hátrálni hogy nem úgy van az ahogy gondolja?
2013. okt. 26. 13:24
 3/5 anonim válasza:

Mennyire túlkomplikálod...:D Hát figyi,ha ennyire be akarod bonyolítani,akkor próbálj meg neki kétértelmü jelzéseket adni.Az mindig is működött a nőknél,és ha valami gáz van,rögtön ráfoghatod, hogy te nem úgy értetted ahogy gondolja.


22/F

2013. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyén hagzik de mondjuk ha elhivnád moziba,asztmondanád neki,hogy a barátnöd lemondta és te meg akarod nézni ezt a filmet..de egyedül nem akarod bla bla.És mondaszt,hogy kapsz popcorn-t is:)Ha elfogadja a meghivást, akkor a moziban tudni fogod mi a szitu:P
2013. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont itt jön a probléma! Egy csomó közös kettes program, de még mindig nem tudom mi a szitu! Soha nem tudom eldönteni! :(
2013. nov. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!