Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Így majd lesz esélyem valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így majd lesz esélyem valaha valakinél?

Figyelt kérdés
sziosztooook :) a kérdésem annál szolna, hogy ha nem vagyok egy modell alkat, de nem is vagyok annyira köver lany, akkor lehetne e esélyem valamikor fiuknal? :) amugy egy cuki, kedves , bolond lany vagyok , aki mindig boldog. Az arcom egesz szep, smink nélkül is :D
2015. máj. 25. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
biztosan van,de szerintem mutass egy képet magadról
2015. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kép alapján meg lehet mondani.

Sajnos senki nem mond igazat, de kép alapján első látásos megítélést tudunk mondani

2015. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nem vagyok az a tipikus "kiteszem magam a világ elé egy képen" stílus, ugyhogy nem :D
2015. máj. 25. 15:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor küld el nekünk privátba :D
2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel mindnekinek elküld hétben aki kéri, es az dettó ugyanaz:D csak annyi volt a kérdés hogy van e akinek a kicsit teltebb csajok tetszenek
2015. máj. 25. 15:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen lesz, de nem feltétlen a "menő" fiúknál keresd..
2015. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azok alapból nem tetszenek... Mind ugyanaz a bunkó állat :(
2015. máj. 25. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:

,,kicsit teltebb'' Szerintem ezt mindenki maga döntse el.

Ami valakinek kicsit telt az van akinek kövér és fordítva

2015. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki telt, az nem azt jelenti, hogy kövér. Ha a telt az adott személynek kiemeli a nőiességeit, akkor több esetben szebb és jobb, mint a vékony :) Szóval igen. Ha tényleg olyan kis cuki pörgős kiscsaj vagy, mint aminek leírtad, akkor lehet bárkinél :)
2015. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen vagyok :D amugy a "kicsit telt" az rossz szó volt, Mert nem vagyok egyatalan kövér, csak én nem vagyok megelégedve magammal. 53 kg vagyok es 165 cm :)
2015. máj. 25. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!