Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, titeket ez zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nehezen tudok közeledni mások felé fizikailag. Egyszerűen nem megy az ölelés, sem a csók. Ez idáig nem is zavart, de az első nagy szerelemem ez miatt dobott ki. Én sajnos nem ilyen formában mutatom ki a szeretetem. Szerinte meg rideg vagyok. Pedig nagyon tudok szeretni, de ez a rész gondot okoz nekem. Szerintem egy kapcsolatban sokkal fontosabb, hogy jókat tudjunk beszélgetni, megérteni egymást és hogy tudjunk a másik másikfelének lenni, mint az, hogy folyton csak smárolgassunk. Persze ölelek meg puszilok én is, de nem érzem nagyon szükségesnek. Mit gondoltok, egyik fiú sem képes ezt elviselni? Ha voltatok ilyen helyzetben, hogy oldottátok meg?

16/L



2016. jan. 7. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem ez tényleg zavarna valamilyen szinten, én pl imádok ölelkezni és társai..

Persze nem mindenki ilyen, biztos van olyan fiú akivel összeillesz :)

2016. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos az ölelés, stb. Szóval nálam szóba se jöhet olyan, aki nem ilyen.

De van, aki nem vágyik ilyenre. Csak meg kell találnod.

2016. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Engem az zavar amikor kifejezettem nyalják-falják egymást a párok. Értem szerelem meg minden, de azért ne mindenki előtt már. Persze belefér pár csók, puszi, ölelés satöbbi. De amikor már 10 percen belül huszadjára látod ugyanazt a párt enni egymás száját (nem csókolózni. ENNI). Na akkor tele a pohár. Pláne hogy a pár ezen kívül mást nem nagyon tud csinálni, mert nincs közös téma, se semmi. Talán ha két csók között beszélgetnének vagy levegőt vennének akkor jobb lenne a kapcsolatuk is.


Összességében ugyanazon a véleményen vagyok mint te, és engem egyáltalán nem zavar. Volt olyan barátnőm is akivel sokat volt fizikai kontakt meg olyan is akivel nem (nem feküdtünk le, mielőtt félreértené bárki). És hiába az előbbivel fél évvel többet voltam együtt mint az utóbbival, és többet is érintkeztünk, én mégis az utóbbival éreztem jobban magam. Tökéletes volt az egész, amíg el nem csesztem de ez másik történet.


17/f

2016. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, bár én idővel jobban megnyíltam, ölelést már kezdeményezek én is, néha puszit is...barátom egész jól viseli, a szexuális dolgokon még dolgozok fejben...:D Amúgy biztos vannak ugyanígy érző fiúk is, csak őket kell megtalálnod:) 18l
2016. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem meg egyátalán nem zavarna
2016. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon össze vagyok zavarodva. A szakítás miatti felindulásból írtam ki a kérdést. Nem tudom, hogy én rontottam-e el vagy ő. Telebeszélte a fejem, hogy nincsenek érzéseim stb. Talán iagaza is van, úgyhogy félek belevágni még 1x ebbe a szerelem dologba, mert újból rosszul sülne el.

Hát a szex... na igen, próbálkoztunk, de akkor sem próbált kommunikálni velem. Mintha nem együtt lettünk volna ott, hanem külön-külön. Ő lehet nem így érzett. Ott jöttem rá, hogy ez így nem jó.

Köszönöm a válaszokat és a megértéseket. :)

2016. jan. 7. 22:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is zavarna. Szerinted, ha egy fiú szerelmes beléd, akkor megelégszik a beszélgetéssel, és csak pár puszival? Nem. Legalábbis a legtöbben legszíveseben éjjel nappal csak csókolgatnák akit szeretnek. Szeretetből. Mert ezzel lehet kifejezni. Nem egy jó beszélgetéssel. Lazulj el, és menni fog. Szerintem neked csak annyi a bajod, hogy félsz hogy nem lennél jó az ilyen erotikus dolgokban. Első lépés, hogy ha ez így van, akkor előbb magadban tisztázd.
2016. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Ez tipikus öreges szokás ahogy leírod, nekem rosszul esne ha nem viszonoznák a dolgokat, ezt nem megoldani kell hanem, érzelmesebbnek lenni.
2016. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sterilnek és távolságtartónak éreznék egy ilyen lányt. Számomra a puszik, csókok, ölelések szerves részei egy kapcsolatnak. El sem tudok olyat képzelni, hogy egy hosszú nap után találkozom a barátnőmmel, és mindenféle bensőgésebb testi kontakt nélkül, csak állnánk egymás előtt, mint két fadarab
2016. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavarna,mivel nekem is nehezen megy a fizikai közeledés. De ezt nálam az Asperger egy része :D (18F)
2016. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!