Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, titeket ez zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nehezen tudok közeledni mások felé fizikailag. Egyszerűen nem megy az ölelés, sem a csók. Ez idáig nem is zavart, de az első nagy szerelemem ez miatt dobott ki. Én sajnos nem ilyen formában mutatom ki a szeretetem. Szerinte meg rideg vagyok. Pedig nagyon tudok szeretni, de ez a rész gondot okoz nekem. Szerintem egy kapcsolatban sokkal fontosabb, hogy jókat tudjunk beszélgetni, megérteni egymást és hogy tudjunk a másik másikfelének lenni, mint az, hogy folyton csak smárolgassunk. Persze ölelek meg puszilok én is, de nem érzem nagyon szükségesnek. Mit gondoltok, egyik fiú sem képes ezt elviselni? Ha voltatok ilyen helyzetben, hogy oldottátok meg?

16/L



2016. jan. 7. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem öreg szokás. Valószínűleg picikét autista vagy vagy valami ehhez hasonló szellemi betegséggel rendelkezel. Nekem is volt ilyen barátnőm 4 éven át együtt voltam vele annak ellenére, hogy én imádok bújni és hasonlók :D
2016. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

*ez. Jézus de korán van még :D

Látszik,hogy fáradt vagyok.

2016. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát nem érzem kicsit sem, hogy öreges lennék. Próbálok nyitott vagyok új dolgokra, a szexualitást sem vetem meg. Szóval nem hiszem, hogy annyira begyöpösödött lennék, csak nehezen közeledem.

Köszi a válaszokat :)

2016. jan. 8. 17:05
 14/16 A kérdező kommentje:
Próbálok nyitott lenni*
2016. jan. 8. 17:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Tina, te vagy az?
2016. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez nem talált :)
2016. jan. 8. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!